Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdett a babád...

Adrienn0122 kérdése:

Mennyi idősen kezdett a babád olyanokat gagyogni mint pl. : babababapp, papapapa?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Pont 6 honaposan kezdte, dadadada-val
2015. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Baba kb. 6-7 hónaposan. Utána apa jött 9 hónaposan, de az már tudatos volt, csak akkor mondta,ha meglátta az apját.
2015. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
6 hónaposan kezdte a dadada-t
2015. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Babababa 6-7 honaposan, 7 honaposan mondta, hogy apa.Most 8 honapos, ezeket mondja: baba, apa, aja(anya) , gyeje (gyere), mama ,hamm, jajj-jajj. :)

Ezzel szemben a nagyfiam 1,5 evesen mondta ki az elso ertheto szot, addig kinaiul karattyolt:)

2015. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2015. aug. 25. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:

6 hónaposan áááj-ájj; később 9-10 hónaposan gá-gá,

14 hónaposan mondta ezeket,amiket írsz,papapa,mamamama,babababa stb.

2015. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 hósan fedezte fel, hogy tudatosan tud hangot kiadni ("áj" mintha szólt volna nekem, olyan felszólító módúnak hangzott, ill "aggho" féle hangzás)

6 hósan a levegő préseléssel játszott, berregett, a "K" hangot mondta jó hosszant, vagy köhögcsikélt direktbe játékből

7 hónaposan

szótagolt, de nem egybe mondta, hanem külön, így:

aba aba aba, aztán ahogy mondta ez "apa" lett, jelentés nélkül valahogy így


aba aba aba apa apa


8 hósan mondta, hogy mama, szintén jelentés nélkül és egyetlen egyszer, úgy megörültem, hogy úgy elszégyellősödött, hogy csak 1 évesen hallottam újra, amikor már pl 13 hósan, a "tente" kifejezés már tudatosan és jelentéssel is bírt, ill utánzott, pl ha mondtam, hogy haza megyünk, jó magyartalanul("aja eüng" g alig hallatszik), de elismételte utánam :)

2015. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is!
2015. aug. 31. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!