Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kora után adnád bölcsöd...

2 éves kora után adnád bölcsödébe a gyerekedet, ha egyébként lenne, aki vigyáz rá?

Figyelt kérdés
Légy szi' indokoljátok is, köszönöm!
2010. márc. 11. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én beadtam, kell neki a társaság játék.
2010. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen kínlódok.Anyukámék már idősek(70-76).Sokszor vigyáznak rá,sőt anyuról senki nem mondja meg a korát.A papát imádja a lányom,viszont 1 éve hirtelen lebetegedett.2x volt agyvérzése.Én úgy gondoltam,hogy bölcsizünk is,meg mamázunk is.Ebből még lesz vitám a mamával,mert ő vigyázna rá.
2010. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb neki a bölcsiben,mert gyerekek között van,és ott másképp foglalkoznak vele,mint ahogy a mama tud.
2010. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
ha az aki vigyáz rá naponta levinné gyrekek közé a játszótérre nem adnám be bölcsibe
2010. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam pl. itthon van velem már 2 és fél éve. Én szívesen adnám bölcsibe, mert őrá ráférne, mivel a társaság fejlesztené egy kicsit. Alig beszél, sok mindent nem hajlandó egyedül csinálni (bezzeg ha máshol van akkor igen) és emiatt őrá nézve jó húzóerő lenne a közösség és még munkába állásom előtt erősödhetne kicsit az immunrendszere hiszen egymástól elkapnak ezt azt.

Jobb ezeken akkor túlesni, mikor még nem KÖTELEZŐ hanem otthon vagyok mondjuk és bármikor ki tudom venni ha beteg.

Látom,hogy egyes barátnőim miket küzdenek a munkahelyükön ha beteg a gyerek és otthon kell vele maradni, sajnos nem nagyon tolerálják a melóhelyen.

Én úgy járatnám hogy mondjuk hétfőtől szerdáig vagy csütörtökig és akkor péntek szombat vas.nap meg otthon van.

Így fokozatosan tudna beleszokni a közösségbe, az elszakadásba és 2 évesen már nem olyan kicsi azért...

2010. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatal nagyszülőre rá merném bízni, de 70 évesre nem. Amúgy bölcsi.
2010. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha le lehet kötni, akkor nem. Amúgy, a legtöbb gyerkőcnek jót tesz a bölcsi, mert egyszerűen otthon már nem "fárad el", nem lehet mivel már lekötni. Nem tudom, adott helyzetben tudnék csak dönteni, de valószínűleg inkább bölcsi.
2010. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk munkáltatóihoz kötik,hogy beveszik-e vagy sem.Most,hogy dolgozni kell mennem,nem veszik be,mert nincs hely.Egyedül nevelem,segítségem nincs és bölcsibe sem adhatom.Ezek szerint máshol nem kötelező a munkáltatói?
2010. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! (Itt is kötelező sajnos :( és egyáltalán nem biztos, h. bekerül a gyerkőc)
2010. márc. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!