Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puding piskótával egy kétéves...

Puding piskótával egy kétéves gyereknek lehet a vacsora? Vagy ez nem minősül normális kajának?

Figyelt kérdés
Előtte jól begyümizünk.
2010. márc. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább desszert,nem vacsora.Hiába evett előtte gyümölcsöt(az sem vacsora).
2010. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is inkább desszertnek gondolnám... Nekem is kétéves a lányom, én általában könnyű melegételt, vagy hideget (szendvicset)adok neki, de semmiképp nem édességet. Pl: virsli, vagy 1 szelet kenyérre ráolvasztok sajtot, stb.
2010. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez édesség, nem vacsora. :)
2010. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha nagy ritkán ezt kap vacsora helyett, nem lesz tőle baja, de azért szerintem inkább ne szoktasd rá. Ez inkább szerintem is desszert, vagy esetleg uzsonnára el tudom olykor képzelni. De végülis ez egy édesség, ami nem rendes étel. 19 hós a lányom, nagyon ritkán kap édességet, étkezés helyett pedig soha. De végülis ezt neked kell tudnod, ha neked belefér az elképzeléseidbe, akkor tedd, nem vagyunk egyformák. Én inkább az egészséges életmód híve vagyok, de biztos vannak sokan, akik meg velem nem értenének egyet.

Lényeg, hogy nektek jó legyen, számodra legyen elfogadható, akkor nem lehet baj.

2010. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább deszert a pudingos. a gyümi meg inkább csak gyümi az sem vacsi
2010. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányom nem hajlandó mást enni vacsira csak joghurtot,az sem rendes kaja,és az éjszakát végigalussza,ha Ő ezt kivánja szerintem hagyad.17 hós a kicsim
2010. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!