Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nov. 25-én lesz 8...

Kisfiam nov. 25-én lesz 8 hónapos, adhatok már neki azért 8 hónapos babáknak való bébi ételt, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
2007. nov. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megvárom, hogy betöltse a kort, nem véletlenül van így megállapítva, emésztőrendszerük fejlettségét figyelembe véve. Még akkor is, ha nagyon különbözőek a babák! Javaslom, nézd meg az étel összetételét is, nagyon eltérőek a különböző márkájú bébiételek (van pl olyan, amelyik már 4 hónaposnak is tesz bele húst).
2007. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem más a véleményem egy kicsit. én adtam kislányomnak 6 hónapos bébiételt 5,5 hónaposan,és semmi baja nincs.Most 15 hónapot tölti 14-én,de már kap 15 hónapos bébikaját is,ha épp nem azt eszi amit mi!és mégis egészséges és semmi baja!De ha kétségeid vannak,szerintem nyugodtan hívd fel a védőnődet!!

Üdv.

2007. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én sosem a ráírt ajánlás alapján adtam a bébiételt, hanem elolvastam az összetételét és ha volt benne olyan, amit én még nem adnék, akkor nem adtam. Ha nem volt benne semmi olyan összetevő, akkor adtam, függetlenül az ajánlott kortól, pont azért, mert nagyon változó a termékek ajánlása. Így 7 hónaposan kapott olyan ételt, amit 8 hós kortól ajánlottak, de volt olyan 4 hós kortól ajánlott étel, amit még 8 hónaposan sem adtam neki.
2007. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy mikor kijön a baba foga, már ehet szépen más dolgokat is az anyatej mellett. És manapság már 4 hónaposan kint van a foguk:-) Szerintem bébiételt nyugodtan adhatsz neki, a pacalpörkölttel várj még.-)
2007. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megkerdeztem a gyerekorvost mit nem szabad adni,amit meg szabad azt megkostoltatom vele es ha izlik megeszi ha nem nem.az en fiam 29en lesz 8 honapos,es mivel olszban lakunk a pizzateszta szelet is szereti a szalamit az egy milisre szelt sonkat mindenfele husokat,en azt adom neki amit mi is eszunk,6honaposan kezdtuk a baba pepekkel,de nem szerette,semmi baja nincs,orul mikor leultetem a kisszekbe,9 kilo es 77cm,szerintem add amit szabad a doki szerint es amit szeret a kicsi
2007. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam 4honapos es mar az almat nagy elvezettel szopogatja.Nem hiszem,hogy artana a babadnak,ha 2hettel elobb adod az eloirt 8honapos bebietelt.Ha nagyon aggodsz,akkor a megszokott etele utan,adj par kiskanal kostolot,hogy szokja az uj izeket.De baja az biztos nem lesz!!!!
2007. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz, semmi baja nem lesz.
2023. jan. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!