Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes újszülött cumisüvegből...

Aventes újszülött cumisüvegből csak 125 ml létezik?

Figyelt kérdés
üdv. 28 hezes vagyunk vasarolgatunk. Szeretnék szoptatni de ket cumisuveget szeretnek azert beszerezni. Eddig vettem egy aventeset 125 mleset ez az újszülött verzio. Létezik ebbol esetleg 250 ml is? Merg lattam nagyobbat de arra az van irva,hogy 3 honapos kortol..
2015. okt. 5. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze h van nagyobb. De azokra azért van ráírva h 3 vagy x hónapos kortól mert nagyobb cumifej van benne. Ha veszel bele egyes cumifejet akkor vehetsz 320as cumisüveget is.
2015. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 125 mlsnek a cumifejét használod bele, csak ennyi. Azon egy lyuk van, a 3 hónapos kortól használhatón meg 2, nincs nagy különbség, én mindkettőt használtam a kezdetektől, bár minimálisan, mert szoptattam alapvetően.
2015. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!