Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hetes kisfiamnak adhatok...

13-14 hetes kisfiamnak adhatok-e a tápszeren kívül mást is enni? Esetleg 1-2 kiskanál bébiételt két etetés között?

Figyelt kérdés
Most még 3 óránként eszik, de úgy tűnik sok neki (kb.100ml után már nem eszik, szinte meg kell "tömni"). A 4 órás átállást egészíteném ki. Nagyon fiatal még a 4 hónapos bébiételekhez?
2008. szept. 11. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Igen fiatal a 4 hónapos bébiételekhez. Add továbbra is a tápszert és ha betöltötte a 17 hetet akkor próbálkozz először reszelt almával. Egyszerre csak egy félét vezess be. Ha úgy látod elég neki 100ml tápszer akkor hagyd a következő evésig nyugodtan. Majd így fokozatosan át áll a 4 óránkénti evésre.
2008. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Az én lányom 16 hetes volt hétfőn, de én azért megvárom vele a betöltött 4 hónapot (jövő hét) és utána adok gyümölcslevet. Az én elvem, hogy nem véletlenül van 4 hós kortól ajánlva a bébiétel. Az én lányom is naponta 6x eszik 3 óránként általában és kb. 120 milliket. Így igényli. Egyelőre úgyis tényleg csak HOZZÁTÁPLÁLÁSRÓL lehet beszélni, tápszer után kis "csemege". :)
2008. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!