Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy buta a kérdésem...

Lehet, hogy buta a kérdésem de azért várok válaszokat, a hozzátáplálási mizériában, főleg az elején, okozhatunk-e károsodást a babának, ha például valamiből túl sokat, vagy túlságosan fura ételeket adunk?

Figyelt kérdés
A kislányom például mindent banánnal szeret enni, nem is értem, hogy bírja még az ízét.
2010. márc. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért bírja, mert még nem ismeri a palettát!Ahogy megismeri majd a sokfajta ételt nem fogja elfogadni állandóan ugyan azt!ppl a lányom 6 hóig csak anyatejet evett, mégsem unta!A fura ételeken mit értesz?
2010. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, az én kislnyom rengeteg banánt evett, amikor elkezdtük a hozzátáplálást, vagyis olyan 8 hós kora óta pontosan. ez volt az egyetlen amit megevett a körtén meg a barackon kívül....és még a mai napig naponta egyet biztosan megeszik. nincs semmi baja, úgy látom. 15 hós.
2010. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem nagyon értem a kérdést:-(

Az a probléma hogy a kislányod mindent banánnal eszik? Hogy károsodhat e emiatt?

Mert azon kívül hogy nagyon egysíkú lesz az étrendje a banán eléggé hízlal:-( Károsodni nem fog szervileg tőle, de nagyon fontos a változatos hozzátáplálás a picik életében és nem csak a vitaminok és ásványi anyagok miatt, hanem a változatos ÍZVILÁG is sokat számít, és nagyban meghatározza a későbbi étkezési szokásait.

Mindenképp próbáld vele megszerettetni az ízeket külön-külön banán nélkül:-)

Sok szerencsét:-)

2010. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, próbálkozunk folymatosan, csak úgy értettem, hogy ha például spenótot adok banánnal az jó?
2010. márc. 17. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gond.Neked sem lesz és másnak sem semmi baja,ha spenótfőzelék után megeszik egy banánt.Ez ugyanaz,max az íze fura egyben.
2010. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!