Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás anyuka vagyok,...

Első babás anyuka vagyok, tapasztalatlan.7 hónapos babát hogyan kellene jó időben,18-20fokban öltöztetni?

Figyelt kérdés
Hírekben, neten olvasom és persze tapasztalom is, hogy bejött a jó idő, viszont nem tudom mit adjak rá odakintre. Van egy kapucnis dzsekije, és egy lábfej nélküli nadrágja hozzá, télies, de nem túl bélelt. Mit adhatok neki alá, hogy ne fázzon meg ha kimegyünk sétálni? Úgy félek, hogy bejött a jó idő, lazábban öltöztetem és megfázik.
2010. márc. 18. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

én mindig is azt mondtam,hogy nem baj az ha picit fázik mert erősíti az immunrendszerét.Annak idején anyukám engem is úgy bebélelt,hogy majd meg fulladtam,meg is lett a következménye,mert mindig betegeskedtem:)


A dzsekit és a nacit rá adhatod, jelenleg szerintem a szél a gázosabb.Ezek alá elég amúgy egy harisnya zokni, hosszú body,még egy pulcsi:)

2010. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeket ráadhatod, teljesen jó lesz, nem baj, ha vékonyabb a nadrág, takard be egy vastagabb takaróval, rá a lábzsákot, és tökéletes lesz. Felülre is jó a kabát, mert az vastagabb, ott úgysem tudod betakarni. A fiam 8 hónapos, az elejétől kint alszik délután, amíg nem lettem rutinos, addig kb. 15-20 percenként bedugtam a kezem a nyakához, hogy megnézzem nem fázik-e.

Ha kimentek, így te is ellenőrizheted, de szerintem nem lesz baj!

Jó sétát:)

ҝ

2010. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én adnék valami a lábára még, a lábfej nélküli nadrág szerintem kevés, a lábtól nagyon meg lehet fázni.
2010. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!