Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos, maradjon a...

2,5 hónapos, maradjon a bundazsák (ami mínuszokban is rajta volt) vagy elég már egy vékonyabb? Hihetetlen, mennyire tanácstalan vagyok..

Figyelt kérdés

Délután "bevásárlókörútra" indulok pici lányommal és fogalmam sincs, mit adjak rá. Arra gondoltam, hogy bundazsák helyett adnék rá egy plüss anyagú (olyan puha, kis szőrös) ruhát és persze rendesen felöltöztetném alá. Plussz pokróc. Vagy maradjon a bundazsák és nem kell pokróc? Fogalmam sincs....olyan pici még..... (ja, és muszáj mennünk, elfogyott a pelus, meg hát ilyen szép időben nem kell itthon ülnünk)

Légyszi segítsetek!!!!!!


2010. márc. 18. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell már a bundazsák, vastag rugdalózó, kiskabát, sapi, meg rá egy vastag takaró. menjetek nyugodtan, mi is megyünk délután.jó bevásárlást.
2010. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem íróval! A tarkóját nézd mindig, ha meleg, semmi baj. üdv
2010. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!