Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az anyatejes babák...

Csak az anyatejes babák kelnek fel éjjel? Vagy a tápszeresek is. A fiam lassan 3 honapos, de még 2 szer felkel szopizni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a tápszeres babák is felkelnek.
2010. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tápszeres babák is esznek éjjel, 3hónaposan még kell nekik. Lányom 7hónapos koráig szopizott éjszaka,kétszer,majd egyik napról a másikra elhagyta. Barátnőm fia,most egy éves és még mindíg kel éjjel 2-3alkalommal enni, eleinte szoptatott,de aztán elment a teje és azóta tápszert ad a babának.
2010. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy 3 hónapos babánál még természetes, hogy éjjel is eszik, és még egy ideig lehet, hogy fog is enni. Enyi idősen mi is 2x keltünk, most 8 hónapos, és 6x-8x kelek hozzá, de nem etetni, hanem nyugtalan, kiesik a cumi...stb. Szóval lehet ez még rosszabb nálatok is, de ne legyen. :)
2010. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 7.5 hónapos a kislányom,és jelenleg óránként kelünk valamiért...

Minimum 2-3-szor eszik is éjjel..

2010. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém tápszeres volt, 3 óránként felkelt enni, de amikor pontosan 3 hónapos lett onnantól átaludta az éjszakát. Az ismerősöm kislánya szopizik 10 hónapos és még mindig felkel enni éjszaka 2 óránként.
2010. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam tápszert is kapott kezdettől fogva, és a 6. héten aludta át először az éjszakát (este fél 10-től reggel fél 6-ig). Ez azóta is megmaradt, most 5,5 hós. Este 8-tól alszik reggel 6-ig, akkor kap tápszert, és még visszaalszik 9-10-ig, mikor hogy. (B)
2010. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az, hogy felkel-e a baba éjjel enni, nem azon múlik, hogy tápszert kap-e vagy anyatejet. Az én anyatejes 3 hós babám este 8 körül elalszik fürcsi/szopi után, és csak 5-6 körül kel kora reggel. És 6-7 órákat már az elejétől fogva átaludt éjszaka.
2010. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háááát, nem tudom, hogy ez így van-e. Azt tudom, hogy unokahúgom kislányát napközben 2-2,5 óránként szoptatja, így estére már eléggé kevés a teje, és amióta esténként hozzápótol tápszerrel, a kiscsaj végigalussza az éjszakákat. De csak azóta. Őt jobban ellakatja a tápszer, mint az anyatej. De hogy más babánál ez így van-e, azt nemtom. (B)
2010. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én 6hetes anyatejes babám kb. 4hetes kora óta átalussza az éjszakát. Csak akkor ébred éjjel, ha a pocija fáj (mert hasfájós), vagy nagyobb mennyiséget bukott. Amúgy este 9-10-től reggel 5-6ig kis álomnyöszörgésekkel alszik, mint a tej.

Nem gondoltam volna, hogy így lesz, de boldog vagyok, hogy ilyen jó alvó babám van.

*A*

2010. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!