Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok meg nálatok...

Ti mit csináltok meg nálatok mit jelent ha a baba (az enyém 3 hónapos) csukott szemmel sír?

Figyelt kérdés
Nem csak felsír és annyi hanem egész hosszan is tud így sirdogálni vagy pedig sok sok ideig többször felsír. Nem tudom eldönten hogy alszik-e vagy miért nem nyitja ki a szemét..
2015. nov. 3. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megszoptattam őket, ha sírtak, általában bejött. :)
2015. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyenkor nem alszik, de nagyon álmos. Berakom a babakocsiba, tolok rajta fél métert és alszik is. Sajna ő nappal nem hajlandó kiságyban aludni, csak éjjel.
2015. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de sokszor úgy van hogy alvások alatt csinálja, és van hogy ilyenkor kiveszem vagy hozzászólok csak akkor nyitja ki a szemét, addig nem. és nem tudom hogy még aludni próbál-e vagy mi a fene..
2015. nov. 3. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokat sírdogált álmában, rövid ideig tartott általában, illetve nyöszörgött. Sajnos nem tudtam meg mitől lehet.
2015. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindig enni adok neki, ha hosszabb ideig sír.

A hasfáját észreveszem, már gyakorlatilag nincs is, vagy ha az éjjeli alváshoz készül és aludni szeretne (alszik reggelig, de ő szól, mikor van elege 8 vagy 9 óra, akkor teszem csak le), az összes többi sírás vagy pelus, vagy evés.

Ha 2 órán belül sír újra, akkor kevesebbet adok neki.

Előtte ha nem tudott elaludni egyedül napközben, akkor a kendő bejött, de már altatáshoz nem kell semmi. Szóval marad az evés és mindig, de mindig bejött eddig, hogy még éhes volt. Tápszeres, 2 hónapos.

2015. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!