Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mért nem akar sétálni?...

Most mért nem akar sétálni? Nem tudok rajta kiigazodni Mit csináljak vele? Mikor fog így elindulni?

Figyelt kérdés
Kislányom január 2-én felállt egy hónap után már kapaszkodva lépkedett aztán hamarosan kézen fogva is kellett vezetni ahhoz képest hogy akkor kezdte elég nagy távokat tett meg megtaláltunk végre a megfelelő cipőt is és most meg utcán egyáltalán nem hajlandó vagy csak igen keveset az eddigiekhez képest.Babakocsiban sem akar megmaradni van ahol tudna kapaszkodni ott sem akar vannak kedvenc helyei ott akar de ott sem mindig le akar ülni és a földről akarja felszedni ami ott van ennyi.Kézben sem akar menne le a földre olyankor azt hiszem sétálni akar de nem pár lépés aztán leül de olyan jó idő nincs még hogy üldögéljen és a földet túrja később nem bánom ezt sem nem muszáj patyolattisztának lennie de nem szeretném ha megfázna.Már azt is kitaláltam hogy vittem le dobozt kavicsozni de azzal egy ideig volt csak (mármint támaszkodva egy padnak padra rátettünk kavicsokat és azt pakolgatta)
2010. márc. 19. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy éves lesz jövő héten
2010. márc. 19. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, egy időre jobban tetszik neki ismét a mászás, vagy így gyorsabban jut el ahova akar, így azt előnyösebbnek találja. Nagyon okosak már ilyenkor! El fog indulni megint, ne aggódj, egyik napról a másikra.
2010. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!