Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » CSAJOK, ezt nem hiszem el,...

CSAJOK, ezt nem hiszem el, csak az én kislányom ilyen? Mit csináljak.

Figyelt kérdés
Reggel felkel,eszünk és rá már 15 percre nyüglödik hisztizik,alig köti le a játékai,semmi nem jó neki,mit rontottam el?9-hónapos.
2010. márc. 19. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ilyen időszaka van. Rád vágyik. Öleld magadhoz, sétáljatok, a házimunkát kicsit tedd félre. Hidd el hamarosan újra eljátszik önállóan.
2010. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én 17 hós fiamnak is vannak ilyen napjai, van amikor csapkod, a földre veti magát.....ilyenkor az a legtöbb h nyugodt maradsz!legrosszabb, ha ráordítasz, h ne hisztizz, apuka ezt szokta....
2010. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is hasonló. Én ilyenkor akár van kedve, akár nincs, felöltöztetem és megyünk sétálni. Legalább nem nyűglődik nekem, hiszen úgysem tudnék tőle semmit sem csinálni. És így legalább nekem is jót tesz egy kis séta. Hazajövünk, ismét eszik, iszik és rakom az ágyikójába. Hamar elalszik és tudom csinálni a dolgomat. (Ő már 19 hónapos)

Viszont voltak anyás hónapjai, és olyankor tényleg le kellett vele űlnöm, játszani, ölelgetni. Ő is ölelgetett engem és én is Őt. Jól megszeretgettük egymást, utánna ment mindenki a dolgára. Azt viszont tudnod kell, hogy Te kellesz neki, vagy tényleg nem köti le semmi és olyankor jöhet a séta.

2010. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hós lányom is csak a kezemben érzi mostanság jól magát.Szeretne mindent megfogni,elérni,menni utána,de mivel nincs kompja,a kezembe követeli magát!
2010. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!