Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a foga miatt van? Vagy...

Lehet a foga miatt van? Vagy beteg lesz? 1 hét múlva 6 hónapos a lányom. Sokszor úgy sír, hogy a szájában van a keze, sok a nyála, és folyik az orra. Nem tudom hogy takony vagy nyál-e ami az orrából jön néha, de áttetsző.

Figyelt kérdés

Láza nincs, néha nyűgös, de azért mert keveset aludt. Rendesen eszik. Néha tüsszög és köhint 1-et de rengeteg a nyála, így eddig annak tudtam be, hogy az zavarja a torkát.


Ha a foga azt honnan tudhatom meg?


2010. márc. 19. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
fogzás alatt kicsit náthás
2010. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs kifehéredve az ínye alul vagy felül? Ha a foga jön azt általában lehet látni. Szinte átlátszik az íny alatt a fog ahol jön vagy nagyon meg van dagadva, vörös.

Szerintem egyébként a foga lesz az. Pár nap múlva biztosan átszakítja az ínyt és látni fogod a hegyét. Egy véres csík lesz ott először.

2010. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Meg akartam nézni, de nem engedte. Majd holnap megkukkantom hogy látok-e valamit.
2010. márc. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!