Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Szerintetek nem lesz...

SOS! Szerintetek nem lesz tole baja? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A 14 honapos lanyom kezmosas kozben elkapta a szappant es leharapott belole egy nagy darabot, de olyan gyorsan, hogy nem tudtam idoben kivenni a szappant a kezebol. Lehet, hogy nyelt is le belole,ha igen nem lesz tole baja? Amennyire tudtam kimostam a szajat es kivettem belole a szappant. Nyugtassatok meg. Mit csinaljak vigyem orvoshoz?
2010. márc. 21. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itass vele egy kis tejet.Nem lesz semmi baja,legfeljebb hasmenése.
2010. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz tőle nagyobb baja. Lehet, hogy hasmenése lesz tőle vagy kihánnya. Ha iszik már tejet azt itass vele egy kicsit nekem ezt javasolták, ha valami ilyesmi történne. Az én kisfiam már többször megnyalogatta a szappanos kezét, de semmi baja nem lett tőle.
2010. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2010. márc. 21. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tej az tenyleg jo. Ne aggodd igy tul a dolgot:) Ne felj nem lesz semmi baja.
2010. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.Esetleg egy pici hasmenés de azt sem gondolnám.

Még furább dolgokat is megfog enni később.Nekem pl.el kellett dugnom a növényeim mert ette a virágföldet.A homokozóba belépve már be is kapott egy marék homokot.Sokszor karcolt a popsitörlő olyan homokosat kakilt.Szóval nyugi semmi gond nem lesz.

2010. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém is evett szappant, kb ennyi volt ő is, ja meg mostanában nyalogatott általános ragaszót is....semmi baja....bár a szappant és a ragasztót száműztem
2010. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat egy kicsit tulagodtam a dolgot, csak megijedtem mert meg nem csinalt ilyent.

Semmi baja meg hasmenese sincs.

Megnyugodtam! koszi a segitseget mindenkinek.

2010. márc. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!