Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állt fel először a babátok?

Mikor állt fel először a babátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 1hét múlva lesz 8hónapos, de még nem mutatja a jelét. Ugye nem vagyunk elkésve?
2010. márc. 21. 18:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
Az en kislanyom 7 honaposan allt fel. Viszont 9 honapos is elmult, mire magatol, tamasz nelkul felult :) Ne aggodj, minden baba mas utemben fejlodik, senki sem egyforma.
2010. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 11 hónaposak leszünk...nem állunk, csak térdelünk ha úgy alakul. Viszont nem akar ülni, ha felültetem, akkor hátradobja magát...tetszik neki. Ti még nem vagytok elkésve, de én már kezdek aggódni. Remélem jövő héten már jön egy dévényes tornász aki megnézi:((

2010. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan ült, 7 hónaposan állt, 9 hónapos múlt valamivel,amikor megindult.De ez minden babánál másként van.
2010. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

8 hónaposan.

Dehogy vagytok elkésve!! Szomszéd lány kisfia 1 évesen állt fel.

2010. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, ahogy az előttem válaszoló írta. Minden baba más, ne aggódj! Az én kisfiam 1 nap híjján 6 hósan felállt (5hós 1 hetesen kúszott, 2 hetesen mászott, 3 hetesen felült), VISZONT ő nem gügyög, ritka az ha magyaráz. De nem vagyok megijedve, mert tudom, h most a mozgásra koncentrál.

Szerintem ha baj lenne már mondta volna a védőnő vagy az orvos, de ha annyira aggaszt, akkor kérdezz rá, de úgyis azt fogja mondani, h nyugalom, menni fog neki, csak neki később (amúgy meg szerintem nem vagytok elkésve) Lehet h ő pedig mással van elfoglalva!


*Sz*

2010. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én első lányom 6 hónaposan előre-hátra hitázott,7 hósan kúszott,mászott,8 hósan felállt,és csak 14 hósan indult el egyedül. a második csajosom 3 napja múlt 7 hós,és még nem űl,nagy ritkán fordul csak hátról hasra,sőt az elmult 3 napban,egyszer sem. szóval ennyi különbség van két gyerkőc között. egy picit én s aggódom,de mindenki nyugtat,hogy nem vagyunk lekésve semmíről.
2010. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hónaposan kezdett kúszni, és másfél hét alatt megtanult mászni, ülni, majd felállt. Tehát 9.5 hónaposan, kisfiú. De minden gyerek más, állitólag én 1 éves koromig csak gőgicsélve forogtam :D Rendes ép felnőtt vagyok, úgyhogy nem kell aggódni :)
2010. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem is,mint ahogyan a többi anyuka is írta,nincs okod aggódni!

Az én kisfiam 6,5 hónaposan felállt,most 8 hónapos.már kézen fogva lépeget,vagy a bútorok mellett szépen araszol.De minden babó más és más!

2010. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ma délután! :-))

Mászik és már ülni is tud.

De valóban minden baba más ütemben fejlődik, szerintem még Ti is időben vagytok, ne aggódj!

7,5 hónapos

2010. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9hónaposan állt fel elöször.Egyáltalán nem vagytok elkésve!Minden baba más és más,mi felnőttek sem vagyunk egyformák...:-)
2010. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!