Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hét múlva 6 hónapos a...

1 hét múlva 6 hónapos a babám, meggylevet már adhatok Neki? Almát, őszit, sütőtököt már eszik.

Figyelt kérdés
Van natúr meggylé, adhatok Neki holnap azt inni vízzel (forralt természetesen) hígítva?
2010. márc. 21. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz. Nekem a védőnő már 5hónapos kortól javasolta a levet is és meggyszószt is.
2010. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. márc. 21. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csatlakozom az elöttem lévöhöz,h 5hótól javasolták nekünk is,ugyh nyugodtan adj neki!Remélem izleni fog neki!Az én kicsim imádja!

6hós kisfiu anyucija

2010. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked is! Holnap adok Neki, kíváncsi vagyok mit szól majd hozzá! :)
2010. márc. 21. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam az én babómnak a múltkor (5 hónapos volt).Én a fagyasztott meggyet kevertem egy kis almával.Nyelte, mint kacsa a nokedlit:)
2010. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!