Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire egészséges a gabonape...

Mennyire egészséges a gabonapehely?

Figyelt kérdés
10 hós babámnak adhatok naponta kétszer gabonapelyhet, anyatejbe, tápszerbe reggelire, majd este újra? A tejpépről rosszakat hallottam, de most már ebben sem vagyok biztos. Jó húsban van (10 kg), nem akarnám, hogy "elhízott" baba legyen, széklete is csak napi egyszer van, kb. egy hónapja 2x, 3x is volt.
2010. márc. 21. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit böngézgess a következő honlapon:


www.tenyek-tevhitek.hu

2010. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező Te találtál valamit a fenit címen? Én sajnos semmit. Engem is érdekelne a válasz, ha rábukkansz kérlek írd meg, hogy hol.

Esetleg kedves első válaszoló segítenél, hogy mégis hol keressük? KÖszi

2010. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan! A Paleolit táplálkozásnál találtam egy lehúzó cikket a gabonáról.
2010. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egyszer olvastam a szonon h egy 5éves kislánynak a gpehelytöl megjött a menstruálcioja azota szo is volt arrol h betiltják de ez nem magyarországon volt hanem egy másik országba azt nem tom h menyire hasonlitanak a tápanyagok az inteniekhez
2010. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez utóbbi cikket én is olvastam, miután a google-ba beirtam a kérdést (mennyire egészséges a gabonapehely?).

Asszem én lassan elhagyom, legalábbis csökkenteni fogom a mennyiséget. Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!