Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszulott babammal korhazba...

Koraszulott babammal korhazba vagyunk meg nem engedtek haza 33 hetre szuletett 2280 grammal meg nem tud szopizni cumisuvegbol vagyisxkeveset iszik meg mennyi az az ido meg megtanul? Hogyan lehetne megtanittani osztonozni hogy menjen neki a cumizas?

Figyelt kérdés

#koraszülött #cumis uveg
2015. dec. 9. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
(Eloszor is jo egeszseget a babanak!)A kerdest nem értem pontosan.Az a gond, hogy nem szopik vagy hogy cumisuvegbol nem eszik?
2015. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!Kisse ideges vagyok lehet rosszul fogalmaztam szoval nem issza ki a cumisuvegbol azt a mennyiseget amit kene mert nem mit kellene tennem hogy ugyesebben menjen neki vagy ez ido tobb ido kell neki sokat kell gyakorolni?Majd rakap magatol az a reflex nehezen alakul ki naluk?
2015. dec. 9. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nyugi! Tudom hogy nem a legjobb hely a kórház, de az lebegjen a szemed elött hogy a babádnak most ez a legjobb, ne akard sietettni.

2015. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babádhoz! Az természetes, hogy még nem szopizik rendesen, de ahogy múlnak a napok, úgy fog ő is erősödni és egyre jobban és tovább szívni. :-) meglátod milyen gyorsan fog fejlődni, de addig is türelem.
2015. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!