Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen mosóport...

Anyukák! Milyen mosóport használtok baba ruhákhoz (olyanra gondolok ami ki mossa az étel és kaki foltokat és 60 fokon)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Tide color a szinesekhez, tide alpinfresh a fehérekhez.

Foltmentesek de nem fakók a ruhák.

A fehéreket úgy szoktam mosni, hogy elöször elinditom a gépet egy 60 fokos dometos-os előmosás programon és mikor lejár az előmosás utána kiöblitem és elinditom a rendes 60 fokos mosást, igy nem lesz büdös domestos-os szaga a ruhának.

2010. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Add fel!

Lesznek mindig olyan foltok (pl narancs), ami ellen esélyed nem lesz. :)

2010. márc. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dreft baby-t használok. Nekem bevált!
2010. márc. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Persil aloe verásat használok, kimondottan sensitive. De nem 60 hanem 40 fokon mosok. Szépen is néznének ki a picim drága ruhácskái! 7 hós, de kaki még nem volt a ruhán, csak az eldobható pelusba. Nektek hogyan lesz kakis, nem értem?! Bizonyos foltok nem fognak kijönni semmivel, nekünk van direkt "itthoni" partedli, mert úgy néz ki, mintha ki se mostam volna, tiszta foltos. De nem foglalkozom vele, tiszta, és itthonra tökéletesen megfelel. Ha nagyon precíz vagy és van időd, áztasd be venishbe, mielőtt kimosod. Nekem nincs erre időm, és mint írtam, csak a partedlije foltos, a ruhája nem lesz koszos se kakis.
2010. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Milyen idős a babád? Ha nagyobb lesz a kicsim, nálunk is biztosan több lesz a "baleset".:)
2010. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Évek óta Tomi gélt használok,a baba miatt nem is váltottam mosószert,neki csak sensitive volt az öblítője.

A fehér dolgokat Domestos fehérítőbe áztattam 1 nappal a mosás előtt,a színeseket pedig rögtön kézzel kimostam vanish szappannal,és utána ment a mosógépbe.

Volt olyan balesetünk,hogy mégsem jött ki,ez az elején volt,amikor sok gyümölcslevet ittam,és ettől voltak a kisfiamnál nagy rottyantások,de sosem mostam 60 fokon

2010. márc. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

hogy hogyan lesz kakis a kisruha? Hát nálunk is előfordul :-), akkorát nyom, hogy nem csak az eldobható pelus, a ruha, de volt, hogy még a tarkója is kakis lett :-)

Nekünk a Persil Cold Aktív vált be. Általában 30 fokon mosok, általános mosással, ha nagyon kajás (meggy, dinnye, pörkölt), akkor hosszúmosás, de az is csak 40 fokon.

A kakis ruháknál a kakit le kell szedni mosás előtt, mert besárgíthatja a ruhát (tapasztalat, pár bodynál megtanultam :-( ), én azt forró vízzel át szoktam öblíteni lavorban, amíg a nagyja le nem jön, és csak utána teszem bele a mosásba.

2010. márc. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Mosás előtt a foltokat vanish szappannal bedörzsölöm. Tescos mosóport használok. Ha fehéríteni akarok akkor szódabikarbónát öntök a mosóporhoz. Olcsó mosóporral is lehet szépen mosni.
2010. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
még csak a kakis foltról tudok nyilatkozik, babám még csak tápszeres. Persil Gold-al mosok, a baba cuccaihoz mindíg teszek Vanish gélt is, sose maradt foltos a ruha és szép fehér. A kakis ruhákat ki szoktam előtte öblíteni hideg vízben, de volt, hogy anélkül raktam be a gépbe és nem lett foltos az sem. Szinte mindíg 60 fokon mosok
2010. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nekem szerencsém van, mert a babám van, hogy 1-szer van hogy 4-szer is kakil egy nap, de soha nem folyt vagy jött ki a pelusból. De ahogy kinyomja, én már veszem is ki alóla, nem kenődhet szét. Látványosan szokott kakilni, és nyög is hozzá, pedig nem kemény neki.:)
2010. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!