Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Unatkozok! Baba mellett ti...

Unatkozok! Baba mellett ti mit csináltatok, amíg picike volt?

Figyelt kérdés

A kisfiunk tündéri, keveset sír, szinte csak eszik-alszik. Éjszaka egyszer ébred, hajnal 4-5 körül, aztán alszik 8-9-ig, de van, hogy 10-ig is húzza, mint ma.

Viszont még csak 2 hetes, így nem tudok vele mindenhova menni. Délutánonként elmegyünk sétálni a kisbabás barátnőimmel, de még csak ennyi, maximum beülünk közben valahová egy kávéra, sütire.


A pici előtt pörgős életünk volt, még 36 hetesen is magassarkúban rohangáltam fel-alá, most meg ez van... Nem baj, imádom a babánkat, de unatkozok.

Ilyenkor sorozatokat nézek, online vásárolok, lakberendezek.


2015. dec. 13. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%
2 hetesen a mi fiunk is álombaba volt, evett, aludt, túl sokat is, ami három hetesen kezdett aggasztani. Okkal, mert húgyúti fertőzése volt,.egy hét kórház, kikezelték, aztán már nem lett volna időm unatkozni. Én a férjemmel voltam együtt rengeteget beszélgettünk, egész évben nem vett ki szabit, amúgy is több szabadsága van mint az átlag, plusz apa napok,.így itthon volt végig a gyermekágy alatt. Én egyébként még puzzleztem, olvastam, mert nagyon szeretem, és tudtam, hogy egy totyogó mellett nem lesz rá lehetőségem.
2015. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Nevetséges de komolyan, valakit boldoggá tesz a piros kéz nyomkodása,mert esetleg szét unja magát..vagy lusta tanulni..vagy a gügyögésen kívül másra nem képes... hát csak sajnálni tudom
2015. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, ne akadj fenn ezen, ez az egész oldal tele van rosszindulatú emberekkel, akik nem a válasz tartalmát, hanem az embert pontozzák le. Ebben élik ki magukat. Mert neki nem volt hasznos a válasz, hiszen nem azt tanulta meg belőle, hogy mindannyian mások vagyunk, hanem azt, hogy bezzeg ő milyen jól gondolja és csinálja, és bezzeg a másik ember mekkora hülye. :) Szomorú, de ez van.
2015. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, két héten belül nem lesznek már ilyen problémáid, elmúlik az eszik-alszik időszak :D Az én lányom is olyan volt 3-4 hetes koráig, hogy szinte észre se vettük, hogy van, mert evett és aludt. Aztán elkezdett aktívabb lenni, na, azóta eléggé észrevesszük :D
2015. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Dolgoztam. 1 hetet voltam otthon a babával. Én is nagyon unatkoztam, mivel családi vállalkozásunk van a férjemmel. Így mondhatni szülni is az irodából mentem. Mivel én osztom be a munka időmet így van olyan, hogy nem megyek be vagy később megyek be. Reggel felkelek, elrendezem a kicsit, elmegyünk vásárolni, főzünk ebédet. Összeszedek minden cuccot. 9-10 körül már az irodában vagyunk. A gyereket leteszem a kanapéra, így tudom intézni a papírmunkát, tervezni stb. Mivel egyedül vagyok az irodában így tudom szoptatni is nyugodtan, tudom hogy senki nem fog megzavarni. Apával együtt megyünk haza, fürdés, vacsora. ÉS el is ment a nap.

Ha nagyobb lesz szerintem akkor is fog működni ez a dolog, az irodában tud majd játszani. De ha nem akkor természetesen itthon maradok vele. Első a gyerek.

2015. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!