Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Zoé névről?

Mit gondoltok a Zoé névről?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 20:48
 1/8 anonim válasza:
Hát felénk elég sok lánykát hívnak így de, ettől eltekintve nekem tetszik szerintem szép név.:)
2015. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semleges.
2015. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép név.
2015. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy név a sok közül. Nekem nem jön be, azt se tudom fiú vagy lány név egyáltalán.
2015. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :)
2015. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tucat
2015. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen tetszett, de aztán elég felkapott lett, és azóta valahogy nem tetszik annyira, pedig alapból nincs bajom a gyakori nevekkel, ráadásul ez egy egyszerű, szép, külföldön is használható név, de valahogy nekem elrontja a különlegességét az, hogy annyian adják az utóbbi években.
2015. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most nagyon divatos, nalam emiatt sem rug labdaba, masreszt en nagyon fiusnak tartom. szeretem a hagyomanyos, regies, noies neveket...a Zoe nem ilyen. vagany az biztos de nem noies
2015. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!