Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lenne igény angol...

Szerintetek lenne igény angol használt babaruhára?

Figyelt kérdés

Tehát ti vennétek használtan,jó minőségű babaruhát(internetről rendelve)?Lehetőségem lenne rá hogy áruljam.Megéri belevágni?

Kb. Milyen áron lehet eladni a ruhákat?(poló,rugi,pulcsi,melegítő)

Köszönöm!


2010. márc. 24. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte minden kismama turkál. Nincs pénz újra, a kínainál meg jobb minőségűeket lehet túrni Az internet annyira nem jön be, mint a személyes "élmény".
2010. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát...a teszvesz és a vatera tele van ilyenekkel. Ott az árakat is meg tudod nézni.
2010. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Őszintén szólva szerintem bukta lenne a dolog. Én szinte mindent ami nem cipő angol használt ruhásból veszem mert sokszor szinte újat lehet kifogni, de ott látom hogy milyen szabású, milyen anyagú. Ráadásul hozzá jön a posta költség, és sok anyuka van úgy hogy nem kell több minden /hogy megérje/ csak 1-1 dolog, ott pedig nem éri meg a postaköltséget is kifizetni, plussz ha utalással megy akkor az is pénz, de a posta is pénzért viszi el a pénzt. Szerintem nem jó ötlet, de lehet ez csak az én véleményem, hogy inkább rászánom azt az 1 órát és válogatok.
2010. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs jó turi, én netről vásárlok, leginkább a teszveszről. De csakis a kifogástalan állapotban lévő extra ruhákért adok pénzt. Rugit nem vennék és bodyt, harisnyát, cipőt sem. Kabátot, pólót, pulcsit, nadrágot minden mennyiségben. Teszveszen nézz szét, milyen árban vannak. A jó kép és a rucikról a pontos paraméterek fontosak.
2010. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az angol turis babaruhák közül a Next márkájút szeretem nagyon, azok tényleg aranyosak.
2010. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÉN turiba nem tudok elmenni a lányomtól, így neten vásárolok, vatera teszvesz, de tényleg csak azt ami szép újszerű.

Főként ruhácskákat, szoknyákat, kabátot, nadrágot. 1000-3500-ig vagyok hajlandó érte kifizetni.

2010. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!