Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem ki a 10 hónapos...

Miben vigyem ki a 10 hónapos babámat? Úgy érzem délelőtt túlöltöztettem. Harisnya, vastag nadrág, kombidressz, póló, kabát, sapka

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy picit sok :) Elég a harisnya, sima naci, vagy farmer. Body lehet hosszú ujjú, rá egy kötött kardigán vagy hasonló és egy vékony , simlis sapi pl. :) Kabát, vastag cucc nem kell, max egy takaró a biztonság kedvéért :)
2010. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 24. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem adok harisnyát és vastag nadrágot sem. Kabátból is csak farmert vagy valami vékony tavaszit. Most délután egy melegítőnadrág, hosszúujjú body és a melegítő felső volt rajta (mondjuk belül bolyhos elég meleg melegítő). Volt nálam egy mellény szükség esetére de nagyon meleg van.
2010. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ruhácskát adtam ma rá a rövid bodyra, harisnyával és egy vékony pulcsi+sapi és vékony takaró. Szóval semmi naci meg ilyenek, csak harisnya és takaró. Nagyon meleg van, én pólóban voltam.

5 hónapos

2010. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huh, ez sok egy kicsit.

Mi így voltunk ma kint: farmer, body, póló, vékony tavaszi kabát, vékony sapka, cipő.

15 hónapos.

2010. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves anyukák! Ne magatokat nézzétek, akik mozogtok, cipelitek a babát+ játékait..., szóval az öt hónapos és még a tíz hónapos baba sem mozog, nekik mindíg egy plusz réteg kell. Vagyis, ha én kibírom még a hosszú nadrágot, akkor ő is alá, vagy fölé valamit. Én is pólóban voltam ma, de árnyékban éreztem, hogy kibírok egy pulcsit is. Így a 7 hós babámon volt egy alap bady rugival, + egy kötött ilyen kintre való rugi+ vékony sapi.
2010. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy réteggel több kell mint ami rajtad van. Az pont jó, plusz takaró, mert még közel sem olyan mozgékonyak, hogy ülés közben ne kelljen. Nekem is kéne....
2010. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!