Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23hós babót lehet magnézium...

23hós babót lehet magnézium szurfátba (keserű só) fürdetni?

Figyelt kérdés
Kislányom délután olyan furcsán esett a lépcsőről,hogy a sarka le csuszott a lépcső széléről. Nem eset el nem ütötte meg magát,viszont a lábát,vagyis a bokáját fájlalja. Nincs megdagadva,meg mozgatja is ,viszont kicsit húzza a lábát. Nem látok semmit rajta,meg amikr ez történt megmozgattam és roppant egyet neki. Már adtam egy negyed magnézumot neki,csak van itthon ilyen sóm is. Én torna után izom lázra használom neki szabad?
2010. márc. 24. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én inkább megmutatnám egy orvosnak, mert ha húzza a lábát, meg roppant, szerintem nem jó jel, de te tudod, csak nehogy valami maradandó károsodás legyen!

Üdv egy 22 hónapos kislány anyukája, aki 35 hetes kismama is.

2010. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem fürdetném meg benne viszont dokihoz elvinném.
2010. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Minden rendbe van nála meg röngenezték,csak jól meghúzta. Kapja a magnéziumot,és kenegetnem kell neki
2010. márc. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!