Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes lesz kislányom az...

6 hetes lesz kislányom az első névnapján, mit vegyünk neki? Karácsonyra sok csörgőt, fürdőjátékot kapott, azt nem szeretnék, valami ötlet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Rágható, mosható pár lapos mesekönyvet. Nekem nagyon szerették azokat a lányaim.
2016. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért is kellene egy 6 hetes csecsemőnek ajándék?

Felfogni még nem tudja, hogy kap valamit és az éppen a névnapja miatt van.

2016. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki egy szép kis ruhácskát. Ruha úgyis kell mindig.:)
2016. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit,fel sem fogja!
2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fiam a névnapján 3 hónapos volt, de mi annak rendje és módja szerint elfelejtettük. Úgyhogy most ezért nem júliusban, hanem januárban tartjuk majd a névnapját, amire praktikus dolgokat kap (ruhát elsősorban). Karácsonyra három harisnyát meg egy overált csomagoltam be szaloncukor formájúra. Játékot kap a nagyszülőktől, amúgy meg úgyis a csomagolás a lényeg. Egy hathetesnek még az sem...
2016. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb. 10 hetes volt az első névnapján. Kapott egy pulóvert és készítettem a szobája ajtajára egy névtáblát a nevével.

Valóban nem fogta fel, ennek ellenére jó érzés volt megajándékozni.

2016. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet, attól, hogy pici és nem érti miről van szó, attól én még örülhetek annak, hogy megajándékozom, hiszen ez az első szépneve napja. Jönnek vendégek is és megünnepeljük, tőlük is kap valamit, pelenkát, popsitörlőt, ilyesmit, praktikus dolgokat.
2016. jan. 4. 18:24
 8/10 A kérdező kommentje:
A névtábla jó ötlet... még játszószőnyegre gondoltam, mert rengeteg ruhája van a nővérétől..
2016. jan. 4. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleve a névnapnak nem látom értelmét: az nem érdem, hogy hívnak valahogy. Nem is sok országban ünneplik.
2016. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én látom értelmét, szeretem, ha engem is felköszöntenek és a nagylányom is szereti. Biztos a kicsinek is tetszeni fog!
2016. jan. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!