Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok megbízható és...

Ajánlanátok megbízható és profi babafotóst Budapesten? Kb mennyiért fotóznak egy fél éves babát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Geszler Károly (Geszler Dorottya édesapja, őt biztos tudod ki). Igaz, én már 20 éves vagyok, de 12 éves koromig minden évben jött és fotózott minket. Nagyon profi, és akkor nem dolgozott nagyon drágán. Megpróbálok neked minél hamarabb elérhetőséget keresni :)
2010. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, előre is köszi!
2010. márc. 26. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig semmit nem találtam róla :( Holnap hazamegyek és anyumat megkérdezem, hátha megvan még a névjegye vagy ilyesmi :)
2010. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és ha gondolod akkor tudok majd küldeni privátban képeket h rólunk milyet csinált. :)
2010. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Romet Róbert (www.romet.hu) Őt azért ajánlom,mert nem stúdióban fotóz, hanem kimegy hozzátok, vagy a játszóra, vagy bárhova és a gyerkőc saját környezetében fotóz addig, amíg úgy nem érzi, hogy elkapta az igazi arcát. Ha írsz neki, küld egy-két képet, amit már csinált...a honlapján asszem nincsen fenn.
2010. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglesem a weblapot!
2010. máj. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!