Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a neve annak a homeopátiás...

Mi a neve annak a homeopátiás bogyónak amit a picik fogzására lehet adni?

Figyelt kérdés
Bevált? Hogy kell használni? A Dentinox gélt próbáltuk már, de állandóan rágja az öklét utánna meg a szemét dörzsöli, a krémnek pedig nem szabad szembe kerülni. Köszönöm előre is a válaszokat.18 hetes baba anyukája
2008. szept. 17. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a chamomilla, vagy a vibrocil kúp, amit fogzásra adnak. Mi a camomillát próbáltuk, nem vált be, de van olyan ismerősöm, akinek igen. Én a nappalt végigküzdöm vele, folyamatos séta, babusgatás, éjszakára pedig panadol bébit adok.
2008. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Chamomilla vulgaris a neve. Szerintem jó, a Dentinox gél nekünk sem vált be.
2008. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

VIBURCOL kup.Valószinű az első válaszoló erre gondolt.A chamomillát adhatod akár 2-3 óránként,és délben meg este 1-1 kúp.A chamomillát kevés vízben old fel,és ne érjen semmi fémes dolog hozzá,meg a kezed sem.Mi most vagyunk túl öt nap szenvedésen.Kemény volt.De segítettek a homeós dolgok.

5 hós kisfiu anyukája.

2008. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a chamomilla vulgarist 15 ch hígításban,5 golyócska alkalmanként.
2008. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb patikában tudsz venni homeos könyvet-ahol árulnak bogyókat is.Azt hiszem az a neve,h.homeopátia napjainkban.500ft,kapsz hozzá egy dvd-t is.Sztem érdemes megvenni,nekünk is sokat segít.
2008. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!