Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelusról vélemények...

Mosható pelusról vélemények kérhetek? Most olvastam neten véleltlen bukantam rá, nem is tudtam hogy létezik ilyen, de nem volt konkrét ár és csak 3,5 kgos ra volt. Ára? Hol lehet neten kívül kapni? Minden infot szívesen meghallgatok

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 16:26
 1/5 LadyLoss ***** válasza:

Itt nagyon sokat olvashatsz róla, olyanoktól akik használják:

[link]


Itt vásárolhatsz:

[link]

[link]

[link]

[link]


és még sok helyet találsz ha rákeresel.

:)

2016. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Popin van nekünk. Ha jol emlékszem 6000ft darabja,20darabbal kényelmesen kijovunk 3napra. Ezek méretre allithatoak , emiatt 3,5-16kg-ig használható


En nagyon szeretem.

Mamami.hu-rol rendeltem(ahol am kapsz arkedvezmenyt ha eloszor vasarolsz-legalabbis akkor igy volt)


Annyi h kell hozza meg kakifogo papir, ez azert jo mert azaltal a szekletet rogton dobhatod papírral egyutt a wcbe

2016. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló 6000ft ?20 db? 3 nap ?

Gondolom a 6000 ftot arra érted ,hogy 1 szer megveszed..... és abba a betéteket belerakod ami 20 db

mennyit kell venni a pelus tartoból?és a betétből??

mennyi a kimosharó betét ? hány db-os kiszerelések vannak ?nem értem ezt az egészet ...elöre is köszi a választ

2016. jan. 19. 04:13
 4/5 anonim ***** válasza:

6000ft: Külső +belső

Igazad van, külsőt nem mindig kell cserélni. Sőt ha már szilárd a kakija nagyon ritka hogy koszolodna a külső.

Van aki a külsőt kiszellozteti es mikor majd megint cserél azt adja ra úja persze tiszta belsővel

5-os, 10-es,20-as szettben kapható. Ebben mind ahany belső annyi külső van.


Talan erdemes egy 5ossel kezdeni h kiprobald es lehet h bejön neked h külsőt nem cserélsz rajta mindig.

Nekem ez eszembe sem jutott őszintén, hozza szoktam h mindig az egeszet kicserelem rajta.

De lehet kapni kulon csak belsoket es kulon csak kulsoket is.


A 3nap ugy jon ki h kb 5-6fogy egy nap. Igy a harmadik napon mar mosok.


Lehet maceranak hangzik. De nekem nem az. Sot férjemnek sem.


Ha van kérdésed meg irj csak!


Am mi azert döntöttünk igy, mert az első 3honapban 1000pelenka elment, ami rengeteg mind anyagilag mind a környezetnek.

2016. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Es nekunk a V2(ujabb fajta van)

Itt szerintem eleg jol vannak csoportosítva


Amit eddig elfelejtettem, higy éjszakára vannak pluszban éjszakai betétek.

Hha emelett a pelenka melett dontesz szólj, mert ejszakait szivesen adok(nekunk tul sok van)

2016. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!