Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason feküdni egyáltalán nem...

Hason feküdni egyáltalán nem szerető babátok mikor fordult át először?

Figyelt kérdés

Most töltötte az 5 hónapot, vizsgálta neurológus és gyógytornász is, nem találtak semmi komolyat.

Egy kicsit feszesebb egyik oldalt a csípője és ott a combjában egy kis részen le van tapadva az izom, de erre kap tornát.

Magától az oldaláig fordul, onnan tovább csak segítséggel (lábindítással, játékkal motiválva - gyógytornász szokta így).

Hasán csak néhány percet bír (utána ordít), fejét emeli, tartja, de nem sokáig, így a hasról hátra egyelőre esélytelennek tűnik.


Akiknek hasonlóan szinte csak háton volt a babájuk napközben: mikor fordult át magától?


(Azt tudom, hogy 7 hónapos koráig KELL.)


2016. jan. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan kezdett forogni (annyira utált hason lenni hogy napi kétszer negyed órára lefektettük és átmentünk artista-standuposba, hogy az üvöltés helyett csak minimálisan zokogjon abban a negyedórában, szó szerint stopper órával kellett mérni hogy legalább a 15 perc meglegyen) ülni 11 hónaposan kezdett (itt már mi is szakemberhez vittük de nem találtak semmit csak mondták hogy látszik hogy nem szeret hason lenni de amúgy semmi baja) felállni már 10 hónaposan felállt, elindulni 15 hósan indult el. most már behozta a többieket, 1,5 éves.
2016. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan fordult hasra a fiam, 6 hónaposan vissza.
2016. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányom utált hason lenni, 4 hónaposan fordult hátról hasra, vissza kb 2 hét múlva. Ha oldalra már fordul menni fog tovább is.
2016. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 5 hónapos kora körül. Pedig ha én tettem a hasára, azt gyűlölte, ordított, csapkodott, ha így tettem le, de mégis simán elkezdett próbálkozni vele, hogy saját magát hasra tornássza, és ha ő maga fordult át, akkor imádott így lenni :)
2016. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!