Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye Te sem vállalnál így 3....

Ugye Te sem vállalnál így 3. babát?

Figyelt kérdés
Van 2 gyermekünk (3 és 1 évesek) és a férjem szeretne 3. babát. Én is szeretnék, meg vágytam mindig a nagycsaládra,de úgy érzem a már meglévő két gyerek is leterhel,kimerült vagyok. Nagyon rosszul alszanak éjszaka és elég keveset alszok,azt is szakaszosan.
2016. jan. 25. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mondanék le róla, de várnék legalább még két évet.
2016. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell most rögtön. Nekünk 7-4 évesek lesznek mire jön a 3. Baba. Így pont jó mert túl vagyunk a szobatisztaságon az ovikezdésen, nagyjából tisztába vannak azzal hogy sokat kell foglalkozni egy kisbabával talán féltékenység sem lesz. Várják már nagyon. 13 hkm
2016. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is várjatok még picit, olyan 2 év múlva már lehet, hogy másképp vélekedsz :)
2016. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyunk mi is! Megbeszéltük, hogy 2 évre "elnapoljuk" a témát, visszamegyek dolgozni. Akkor majd meglátjuk mi lesz a helyzet. Szerintem még várjatok ti is kicsit, lehet megoldódnak az alvásproblémák!
2016. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először úgy volt hogy kis korkülönbséggel vállalunk 3 babát,de ez már nem lesz így az biztos,szeptemerben vissza megyek dolgozni és majd meglátjuk mi lesz.
2016. jan. 25. 08:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is várjatok pici többet, mint szerettetek volna. Én most szültem az első babánkat, 7 hetes lesz holnap, de még arra se tudok gondolni, hogy 2.-at akarok. :) Pedig még csak most jön majd a java, és annyira nem is alszik már rosszul. Eleinte 1-2 óránként kért enni éjszaka is, most már van, amikor csak 1x kel, de max. 2x, és nem mondhatnám hasfájósnak, meglehetősen keveset sír szerencsére. De ígyis vannak nehézségek nyilván, és új helyzet, meg kellett szokni, első babánál gondolom ez normális. Mi is gondolkoztunk a 3 babán, anyagilag megtehetnénk, csak pici lakásban lakunk, 2 babával is szűkös lesz, hozzá szeretnénk építeni majd, de kicsi a telek, és csak 2 kis szobát tudunk hozzáépíteni, szóval 3 gyereknek nem lesz hely sajnos. Biztos idővel én is szeretnék majd másodikat, de most fáradt vagyok, rossz ez a megkötöttség, hogy itthon ülök vele, alig tudunk kimozdulni, pedig mi nagyon sokat mentünk össze-vissza, külföldre is évente többször. Most meg itthon kell ülnöm és ellátni a nap 24 órájában. Na mindegy, szóval biztos te is másképp gondolod majd, csak érthető, hogy fáradt vagy 2 kicsi mellett, ha megtehetitek, szerintem ne mondjatok le a vágyatokról. :)
2016. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azota?
2017. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Jól vagyunk köszi. :-) Szeptemberben visszamentem a munkahelyemre, a kicsi augusztus közepétől bölcsis, nagyon hamar megszokta. A nagy ovis. És úgy néz ki babát várok. Még csak egy pozitív tesztem van amit ma csináltam. Az alvás mégnem az igazi, mert valamelyik biztos hogy felkel...
2017. jan. 20. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
De szuper!😊
2017. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!