Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának hányszor...

5 hónapos babának hányszor adhatok 1 nap Sinlacot?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
azt kihagytad miért kapja,ha pépnek akkor egy elég,többi evést úgyis tej-tápszer ha meg sűrítesz vele refluxra minden evésnél szokták használni tejhez tápszerhez keverve,ha meg plussz kalória kell neki mert alacsony súlyú azt az orvosnak kellett volna mondania mennyit
2016. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ egyébként pépnek adom gyümivel felesbe
2016. jan. 25. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

természetesen egyszer adj neki, miért adnál többször? nem erre van szüksége hozzátáplálás címszó alatt, hanem a zöldségekben, gyümölcsökben lévő vitaminokra, ásványi anyagokra, nyomelemekre, és persze arra, hogy megismerkedjen ezek valós ízével. sinlaccal nem hozzátáplálod, hanem megtömöd.


enyém nagyon allergiás volt, tejem kevés, így sinlaccal pótoltam, tápszerként adtam neki 5x, ugye hígra készítettem, hogy jó folyékony legyen, de így is hízott rendesen. nem hiszem, hogy egy egészséges gyereknek erre egyáltalán szüksége lenne ;)

2016. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!