Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet egy 3-4 hónapos...

Mit lehet egy 3-4 hónapos babának ajándéba vinni?

Figyelt kérdés
68-as ruhát hord és tapszert eszik. Fiú. Ennyit tudok róla. :D meg akarom látogatni és egy-2 dolgot akarok vinni de nem tudom mi lehet jo ilyenkor ami hasznos. Nagyon örülnék ha pár dolgot irnatok. Mekkora pelenka, mit ehet, jatszik e mar valamivel.. Anyukajat nem akarom megkerdezni mert meglepi lenne.
2016. jan. 25. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor pelenka helyett vigyél törlőkendőt (pl pamperst) az se két fillér...pelusból 3-asra tippelnék, de lehet hogy kettest hord még...talán 6 kg körül lehet...rájuk van írva hogy hány kilóig jók.

én a pelenkának örültem amúgy legjobban mert ruhából, játékból betáraztunk már születése előtt...

ha ruhát vennél, 74-es méretet pl, bodyból sosem elég szerintem...játékból nyugodtan vehetsz fél-1 éves korúaknak valót..jön a nyár: talán nincs még homokozó szett, vagy vehetsz valami kádba való játékot, a nagy ajándékvásárlók arról általában megfeledkeznek, hogy a kádba is kell játék..talán abból nincs még egy rakat.


anyukának szűrt gyümölcslé, ha szoptat, esetleg finom kekszféle

2016. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fürdőjáték tényleg jó és sokáig kell, törlőkendő is hasznos, body minden méretből kell, tehát abból 74-es rövid ujjú tuti hasznos. Anyukának süti, gyümölcslé.
2016. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pelenkát és popsitörlőt. Én is annak örültem a legjobban, azokból sose elég. Vigyél 3-as pelust, max.belenő. Én sok ruhát kaptam, amit egyszer se tudtam ráadni a gyerkőcre, mert kicsi volt (neked se jó minden márkából a 37-es cipő...). Vagy abszolút nem praktikusakat is kaptunk, pl.melegítő újszülöttnek, ki volt állandóan a dereka, egyszer volt rajta...
2016. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!