Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kisgyerekkel új élet?

Két kisgyerekkel új élet?

Figyelt kérdés

Bocs hogy ebbe a témakörbe írok, de tulajdonképpen két pici gyermekem van. (fél éves és 6 éves)

Miattuk írok ide.

Igazából szörnyen egyedül vagyok. Nem érzem a férjem szeretetét, és hiába mondom neki h szükségem van a nevelésbe az ő segítségére is, egyszerűen mintha meg sem hallana. Se nőnek, se feleségnek nem érzem magam. Az egész napom főzés takarítás mosás, gyereket vinni hozni az oviból...séta, férjemet a munkájából adódóan nem látom...

Imádok anya lenni, nagyon szeretem a 2 gyerekemet, de ha pl megyünk valahová a férjem még a hordozót sem veszi ki a kezemből. Ott cipekedek, ő meg le se sz...:( Persze mindig puffogok, jogosan, ő meg annyit mond rá h miért nem szólok h segítség kell??? Szüleimet sem szereti...Rengeteget küzdöttem h együtt maradjuk, mert ő egy állandóan középpontban lévő figura, aki mindig mindenbe belevág. Ránk egyre kevesebb ideje van, egyre jobban a háttérbe vagyunk.

A picit nem fürdeti, nem pelenkázza,nem eteti, nem játszik vele semmi segítség...érzem h már nem megy...lehet két kisgyerekkel új életet kezdeni???

Egyébként nincs másik férfi az életemben, és tudtommal ő sem nőzik.


2010. márc. 28. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
És miért nem szólsz ha bajod van? Nem utalgatni kell meg várni hogy gondolatolvasó legyen! A férfiakat kérni kell konrétan...
2010. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kismilliószor mondtam már neki.....írtam is...rám se figyel. azt hiszi nem merem megtenni.
2010. márc. 28. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok,de nem panaszkodok.

Dolgozik,nem iszik,nem bánt,hazajár munka után...

A gyerekeimet ugyse fogja senki ugy szeretni,mint a saját apjuk.


Erre van egy mondás:

nem baj,ha egy nő boldog,csak a férje meg ne tudja ;-)

2010. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne segítséged (szüleid), akkor én a helyedben új életet kezdenék.Miért kellene így élned, ha egyszer nem vagy boldog?20 év múlva, meg azon fogsz töprengeni, hogy egy olyan férfi mellett élted le az életed, aki nem adott szeretetet, segítséget, amikor szükséged lett volna rá?!
2010. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vannak szülők, csak messze innen. Lányom most kezdi a sulit, váltani kellene...anya is látja h baj van...iszonyt boldogtalan vagyok. Belefáradtam.
2010. márc. 28. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy váltani kell, akkor most tedd meg. Nehezebb lesz, ha a kislányod megszereti az iskolástársait, barátokat szerez. Gondolom a kisebbik gyermeked nagyon pici még, így ez talán őt érinti. Nem tudom, hogy az apukájukkal milyen a gyerekek viszonya, biztos nem lenne könnyű a gyerekeknek nélküle, de te sem vállalhatsz ekkora áldozatot. És ha kis időre édesanyádhoz mennétek? Csakhogy észrevegye a hiányotokat a férjed...
2010. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

Gondoltam már én is arra h hazaköltözünk, és lehet h ez lesz a megoldás. Jelen pillanatban a leányzó betegeskedik, úgyh most még maradnunk kell. Nem nagyon szólok a férjemhez, csak csinálom a dolgomat. Viszont amint meggyógyul a lányom és látom h nem veszi a lapot, fogjuk a pici fiút is, és lelépünk határozatlan időre....

Csak az a nagyobb baj, h már én érzem h nem akarok vele maradni...nekem tuti jobb lenne nélküle. Nem lennék idegbeteg, megnyugodnék, és 30 éves sem vagyok még...talán volnának még lehetősségek. Bár a gyerkőcök nagyon szeretik az apjukat....

Köszönöm a tanácsokat

2010. márc. 28. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Igen, valószínűleg a gyerekeknek biztosan nehéz lesz. Ha látnám az írásodból, hogy van még esély, nem is tanácsolnám én sem a változást. Viszont ha te megkeseredsz nagyon nehéz lesz boldoggá tenni a gyerekeket. Előbb-utóbb észreveszik, hogy valami nem stimmel, és legelőször talán magukat fogják okolni. Nálunk más okból, de hasonló eset történt. Anyukám csak 20(!) év múltán mert változtatni, nekem elhiheted, hogy hamarabb kellett volna (a testvéremmel felnőttek voltunk már amikor elváltak a szüleim, de, emlékszem, 13 éves voltam, amikor megkérdeztem, hogy miért nem válik el...gondolhatod...) Szó, ami szó, szerintem a gyerekeknek lelkileg is teljes értékű szülőkre van szükségük, ha külön is vannak.

Egyébként lehet, hogy mégis összejön pár hét után a "nélkületek nem bírom" érzés a férjed részéről, és talán újra egymásra találtok (már, ha te is szeretnéd). Sok sikert kívánok bárhogy döntsél is, a kislányod pedig gyógyuljon meg mihamarabb!!

2010. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Főleg az utolsó válaszoló segített sokat. Kap még egy esélyt a kapcsolatunk, de holnap hazautazunk...köszi még1x!!!

2010. márc. 29. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem :)!

Remélem, minden jól alakul majd!

2010. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!