Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt érdemes venni...

Milyen cipőt érdemes venni első cipőként? Kislányom most kezdett el járni és akarunk neki venni valami jó minőségű cipőt.

Figyelt kérdés
Milyen márkájút érdemes venni? Harántemelt legyen vagy sima?
2016. jan. 28. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Bentre adtok a már járni tudó babátokra valami szandált vagy cipőt vagy esetleg csak zokniban van?
2016. jan. 28. 14:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 1,5 éves a gyerkőcöm, a lakásban puhatalpú bőr cipőcskét hord (Liliputi), nyáron pedig csúszásgátlós zokniban járt-kelt bent. Utcára többnyire Superfit márkájú cipőt/szandált vettem neki eddig, illetve Pediped cipőt tervezek tavaszra. Kerülöm a harántemelős cipőket.
2016. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam nyáron kezdett járni. Bent csak zokni volt rajta, kintre vettünk szandált.

Nekünk azt mondta a doki, ha nincs gond, sima egyenes talpú legyen a cipő. Viszont a bokáját tartsa, arra figyeljetek. És ne merev talpú, hanem jó rugalmas könnyen hajlítható talpú legyen.

2016. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Októberben tanult meg járni a fiunk, bentre nem adtunk rá cipőt. Kint pedig csak akkor sétált, amikor már stabil volt, ez kb másfél hónappal későbbre esett. Nekünk így javasolták a dokik. Mi egy könnyen hajló talpú, bokat tartó elefanten cipőt vettünk.
2016. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkét kislányomnak elefanten volt az első cipője, és azóta is többnyire azt hordanak. Ezek között is érdemes odafigyelni, mert vannak olyan típusúak, amik szinte nem tartják a bokát és vannak amik igen.

Nagyon hajlékony a talpuk az elefanten cipőknek és azt szeretem bennük a legjobban, hogy az első alkalomtól úgy lépnek és szaladnak benne, mintha rájuk lenne öntve. Sok más márkájú cipőről és szandiról sajnos nem tudom ugyanezt elmondani.

2016. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nálunk is Elephanten volt az első szandi.

Ilyen:

[link]

2016. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!