Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Gyulán, Csabán, Karcagon...

Akik Gyulán, Csabán, Karcagon vagy Berettyóújfaluba szültek mesélnének hogy milyen volt a szülés, ellátás. Hogy hogyan történek a dolgok az adott kórházban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hol szüljek majd.

2016. jan. 30. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyulán szültem, kétszer természetes úton, harmadjára császárral. Az első kettő után harmadjára hatalmas pozitív csalódás volt-főleg a csecsemős nővérek. Korábban szabályosan bunkók voltak, ha nem volt tejed, csak finnyogtak rád, de vmi képzést kaphattak, mert nagyon korrekten kezeltek legutóbb.. 2014 decemberében szültem utoljára náluk. A szülésznők nagyon kedvesek, a kaja szörnyű (21nap alatt 30doboz kefírt kaptam reggelire, vacsorára, meg kb ugyanennyi főtt tojást).. a baba szemontjából nagyon jólfelszerelt, ha éppen szabad a vip sziba, vagy van hely baba-mama szobában, az szerintem nagyon kényelmes. A többivel sincs gond, csak ugye több szobatárs, több horkolás...
2016. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sansa Strak ***** válasza:

Szia, Gyulán ne! A szülésznők nagyon rendesek és segítőkészek.Az osztályos nővérek közül kb 3 normális.Ezzel minden pozítiv dolgot elmondtam.10 hónapja szültem a fogadott dokim nem jött be, és nem én voltam abban a hónapban az első és nem is az utolsó akit cserben hagyott.De persze vannak ott lelkiismeretes dokik is, akik normálisak.A fiatal orvosok durvák és sok esetben nem viselkednek,mintha különbek lennének ....A csecsemősök talán 2 hölgy kivételével a többit ...nem jellemezném.....Sokat tudnék mesélni .3 perces fájásokkal vissza küldtek a szobába ,pedig nem hisztiztem vagy bármi amivel ezt érdemeltem volna.Egy hetet töltöttem szülés elött bent...sokat láttam.Lezárásként, a szülőszoba melletti wc ben csótányok szaladgáltak, ugye el se kell mondjam vajúdás közben mekkora élmény volt!


Nézz körül ,főleg ha van időd.

2 Barátnőm szűlt Csabán,ők elégedettek voltak.

2016. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Én tavaly márciusban a szültem Békéscsabán.A nővérek egytől egyig nagyon kedvesek,a szülésznők is.A csecsemősök közt van olyan aki nem annyira segítőkész,de alapjában ők is normálisak.A dokik is viszonylag normálisak.A körülmények pedig nagyon jók!A kaja mondjuk nem a legjobb,de ennek ellenére én csak ajánlani tudom Csabát!Gyuláról én sem Hallottam túl sok jót!
2016. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%

Szia!

Én Berettyóújfaluban szültem, most februárban.

Én meg voltam vele elégedve, a szülésznő, akinél én szültem nagyon kedves volt és segítőkész.

Az orvos is egész jófej volt, bár mint mindenhol, itt is segít, ha dobsz egy kis pénzt nekik... (én mondjuk nem adtam).

A nővérek is rendesek, persze 1-2 mogorvább mindenhol van.

A csecsemősök közül is 1 vagy 2 volt akit nem bírtam, mert beképzelt volt, de a többiek borzasztó aranyosak voltak.

De pl. egyik szobatársamat nagyon megszenvedtették, oxitocinra tették, majd otthagyta szenvedni, több, mint 24 óráig... a váltás után a másik doki repesztett burkot, és segített neki...

Tehát itt is vannak rendes, kedves orvosok, de vannak bunkók is, a szerencsén múlik, hogy kit fogsz ki, vagy esetleg megfogadod az egyiket, akiről tudod, hogy normális, és nem hagy cserben...

A higiéniával nem volt bajom, naponta többször jöttek takarítani, és ágyneműt is gyakran cseréltek, ha piszkos lett, vagy ha másikat kértél.

Szerintem nem olyan rossz ez a kórház, ahogy hallom/olvasom sokkal rosszabbak vannak ennél!:)

2016. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Az előző kommentelő vagyok, aki Berettyóújfaluban szült.

Egyik barátnőm 1 héttel utánam szült, ugyanott.

Ő sajnos pont kifogta az egyetlen semmirekellő nőgyógyasznőt..

Bennehagyták a méhlepényt, kb. 2 hét múlva otthon szedte kis saját magából!!!

És szülés közben is nagyon megszenvedtette, KÉZZEL! repesztett neki burkot... kézzel próbálta tágítani, hogy hamarabb megszüljön...

Gátmetszést már csak akkor csinált, miután a baba feje kint volt...

Ha ott szülsz, érdemesebb szerintem orvost fogadni, mert a fele egy szégyen..

Ajánlom a főorvos urat figyelmedbe!:)

2016. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Off: A 4-es és 5-ös hozzászólásra.. Hogy lehet az, hogy valaki 24 órán keresztül oxit kap a szülőágyon?? Meg nem veszik ki vagy szüli meg az egész méhlepényt a szülészeten? És otthon veszi ki??? Mi van???? Ne haragudj, vagy haragudjatok, de ezeket nem hiszem el.
2016. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!