Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kisfiam...

Miért csinálja ezt a kisfiam szerintetek? Szórakoztatja magát?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapos a kisfiam és tegnap este azt csinálta, hogy álldogált a kanapén, a száját odanyomta a falhoz, majd elkezdett lecsúszni/leguggolni és így húzta végig a fejét a falon. Nem tudom értelmesebben leírni.

Mókás volt, mert így "rezgett" a feje a falon. Aztán megint felállt, először a száját nyomta oda, majd az orrát végül a homlokát és megint kezdett lecsúszni.

Apával néztük egy ideig, vajon miért csinálja. Tetszett neki, hogy hideg a fal? Vagy pusztán jó móka?


2010. márc. 29. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nem tud senki válaszolni.A kicsik néha megdöbbentő dolgokat élveznek.Van,aki pl. a fejét üti,veri a falba stb.

Ha nem tiltod meg neki,akkor abbahagyja.

2010. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is viccesnek találta, ahogyan csúszott lefelé. Észrevette, hogy figyelitek? akkor még produkálni is szokták magukat :D
2010. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, észrevette, mert szóltunk neki, hogy te Manó, mit csinálsz? Ránk nézett, mosolygott és folytatta. :) Aztán egyszer csak megunta és elindult más szórakozás után.


(Csak azért jutott eszembe, mert most láttam meg a foltokat a falon. :) )

2010. márc. 29. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért csinlják,de az én kislányom is csinálta egy időben.De mára már elfelejtette.1éves.
2010. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!