Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használt újszülöttre...

Valaki használt újszülöttre Dm-es babylove pelenkát? Bevált?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Próbáltam, de a ded addig üvöltött benne, amíg le nem vettem róla. Több alkalommal is megpróbálkoztam vele (ha már megvettem), de mindig ugyanez lett az eredmény. Csak a Pamperst viseli el.
2016. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy kipróbáltam, hogy azóta is azt használja. Már a kórházba is azt vittem mert én általában elégedett vagyok a DM saját márkás termékeivel. Baleset csak méret váltás körül volt illetve amikor túl híg lett a kaki de az szerintem mindből kifolyik.
2016. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nalunk nem valt be, borzasztoan kipirosodott a babam tole. Akkor is, ha cdak 1-2 orat volt rajta ez a fajta. Nekunk a libero valt be.
2016. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt vittem a kórházba első pelusnak, de a 2-5kg-os méret a 3,6 kilós babán kicsit kényelmetlen, volt. Amúgy bevált :)
2016. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első babámnál használtam dm-es pelust, igaz pár hósan és be is vált. A másodinak viszont olyan érzékeny a bőre, hhy csak a pampers pelustól nem pirosodik be a popsija. Még 2 évesen sem tudok mást ráadni, mert egy hígabb kaki 2 perc alatt kiütésesre csípi más pelusban.

A harmadik nemsoká születik, én nem próbálkozom első pelusnak mással, már megvettem a pamperst most is. Talán ha nagyobb lesz és pont nem tudok kifogni akciós/kuponos pamperst, akkor.

2016. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es mérettől használjuk azt, miután a pampers premium care és a libero is leszerepelt nálunk. Utóbbi kettővel rengeteg baleset volt, sehogy se illeszkedett.

A babylove puha, gumis ahol kell (3-as mérettől azt hiszem), illatmentes, "balzsammentes", nem okozott allergiát, gyönyörű a kislány bőre.

2016. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, azt használjuk, teljesen bevált. Próbáltuk a Pamperst de páviánpiros lett a feneke tőle, a szagától meg öklendezek...

A dm-es natúr, illatmentes, jó a gumírozása, sokat szív. Kedvenc, a 2 éves és a 2 hónapos fiam is azt kap.

2016. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!