Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers Sleep and play...

A Pampers Sleep and play pelenka van olyan jo, mint a többi Pampers pelenka?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
sajna nem szerintem, legalábbis nekünk nagyon nem jött be.
2010. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a zöld csomagos vált be,a többiből mindig kifolyat a dolgok.
2010. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Sokkal vékonyabb és a pisitől a töltőanyag összeáll benne, egy idő után lóg a gyereken :(
2010. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be,mert nagyon vékony,állandóan átázott,és ráadásul nincs a dereka sehol gumírozva. :( És ezért a babámnak nagyon kényelmetlen volt,mert ha annyira szorosan adod rá,hogy ne essen le róla akkor szorítja,ha meg lazára,akkor kifolyik belőle a dolog...De nem tudom hogy mekkora a babád,ha még csak fekvős és nem áll-ül,akkor nem mozdul talán el rajta annyira.
2010. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát a babám már 15 honapos,ugyhogy csak remélni tudom,hogy nekünk beválik a pelus.
2010. márc. 31. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk meg csak ez vált be. 3 hónapos kora óta ezt használjuk. Most 16 hónapos, mozgékony gyerek.


Én azért szeretem, mert vékony. Éjjelre is ezt használjuk.

2010. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem,én is beleugrottam egy akcióba,most meg alig várom,hogy elfogyjon!Nem gumis a dereka így kinyúlik a gyereken,rászorítani meg nem akarom.Szóval én nem vagyok vele megelégedve!
2010. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk jó. Még nem folyt ki semmi, 10 hós.
2010. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sem folyt ki semmi,csak egyszerüen kényelmetlen.(9.39)
2010. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9.20-as vagyok. Az enyém 19 hónapos és nem szeretem ezt a fajtát. 2 pisi után csomóba áll a töltőanyag és lóg tőle a pelenka a lábai között...igaz, nem folyt még belőle ki semmi, de nem lehet így kényelmes a gyereknek..
2010. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!