Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthagyhatom a nagyszülőknél...

Otthagyhatom a nagyszülőknél a 7 hós babámat?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi,wellnesselni mennénk apával,reggeltől estig!elvan a mamáékkal d én ilyen aggódós anyuka vagyok :)))

válaszokat elöre is köszönöm


2010. márc. 31. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem otthagyhatod. Az enyém 1 hónapos kora óta fokozatosan volt a nagyszülőkkel. Eleinte egy-egy órára (amig vásároltam). Később 2-3 órákat, és egy éves korában egy délutánt és egy éjszakát. (Esküvőn voltunk vidéken, és én voltam az egyik tanú). Nem volt soha semmi gond. Most 16 hónapos, és mikor otthagyom a mamával, akkor integet mosolyogva. :)
2010. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne? Az én lányomat rámertem bízni félévesen a dédi papára és mamára annak idején. Tudod mennyire örültek, én nyugodt szívvel mentem el egész napos felülvizsgálatra a férjemmel. Messze kellett utaznunk, de tudtam a dédi öt gyermeket nevelt fel és nekem is nagyon jó nagymamám volt.
2010. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódós vagy, ne hagyd ott, mert nem fogsz tudni lazítani.

De nyilván az lenne a cél!

Tehát próbálj kikapcsolni, mi történhet, amiért ennyire aggódni kéne?

Azok a nagyszülők már felneveltek Téged vagy a férjed! :)

Én rá bízom Anyukámra a szintén 7 hósomat, és nem aggódom, mert tudom, hogy jobban vigyáz rá, mint a szeme világára.

Szóval menjél csak pihenni, lazítani, ne aggódj!

Minden jót! :)

2010. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Ha jól érzi magát akkor nem lesz gond,főleg ha már volt hosszabb ideig egyedül a nagyszülőkkel és jól viselte.Ha nem volt még úgy pl 4-5 órát nélkületek akkor tegyetek egy próbát.

2010. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hagyd ott, ha a hétvége nwem arról fog szólni, hogy két lubickolás között rohansz telefonálni, hogy mi van vele?! Jajj, ne legyél aggódós anyuka, hidd el sokkal könnyebb lesz az életed! És mégegy. Nem csak anyuka vagy, hanem nő is. NŐ. Tehát erre az egy napra legyél nő, a nagyik meg pazarul fogják kényeztetni helyetted az ő kis tündérkéjüket :)
2010. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Az mi fiúnk 5 hónapos volt,amikor elmentünk 3 napra a párommal piheni,addig a kisfiúnk anyukámal volt,akit imád!

A világon semmi gondja nem volt,a mama minden nap írt egy smst a baba nevében.:)Andris szépen evett,aludt,játszott és kacarászott a telefonba.:)

Szerintem érezétek jól magatokat és ne aggódj, a nagymamánál a lehető legjobb helyen van a babád!

20 hónapos nagyfiú anyukája

2010. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Voltunk moziban este és mire mentem édesen aludt:)

Csak azért aggódom mert még szopizik de nagyon keveset olyan megnyugtatós cicizés van!Ugyanakkor nagyon jól esne már egy kis lazítás:)

2010. márc. 31. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi 4 napra akarjuk a nagyszülőkre hagyni az 1 évesünket. Én is félek, de a férjem nagyon el akar menni kettesben. Nászúton sem voltunk, már ránk férne. Azt mondja, hogy aki mellet ott laknak a nagyszülők a gyerek mindig ott van, csak mi vagyunk ilyen parásak.

Mikor a kicsi 5 hós volt 1 éjszakára már otthagytuk semmi baj nem volt. A gyerek haza sem akart jönni, :)

2010. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is szopizik még. Mondjuk ő rendesen, tehát csak délelőtt eszik gyümit, de még arra is szopik. Szóval én ha akarnám sem tudnám egyelőre egy napra egyedül hagyni.

Én is aggódós fajta vagyok, így én a helyedben vinném a nagyit is a hotelbe és ott vigyázna a manóra, amíg mi apával lubickolunk.

Persze ehhez kell egy igen rugalmas nagyi - amilyen nálunk nincs, így wellness sincs kettesben :).

2010. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan, a babának nem lesz semmi baja tőle! :) mi is hagytuk a nagyiéknál 7 hósan, ráadásul egy teljes éjszakára. Hétvégeken pedig általános, hogy ott van egy-két órát. Ennyi nekünk is jár.

Az elején kicsit nehéz lesz megvállni tőle, de aztán olyan jó kikapcsolódni, teljesen feltődtődtök!!

Nekem még az is a véleményem,hogy attól, hogy anyák vagyunk, még apát sem szabad teljesen elhanyagolni (és most nem feltétlenül a szexre gondolok) úgyhogy már csak a kapcsolatotok ápolása érdekében is kell néha együtt lenni! :)

2010. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!