Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az F. P....

Mi a véleményetek az F. P. tanuló kutyáról? Kisfiam 10 hós múlt van neki F. P. tanulószék, járássegítő és asztal! Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
én a nagyobbik lányomnak az első szülinaprjára vettem, akkor nem nagyon játszott vele, aztán másfélé ves korától folyamatosan, már már szinte minden nap. nagyon szereti. Most majdnem 2,5 éves.
2010. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom pont húsvétra kapta, akkor volt 7,5 hónapos. Úgy igazán csak másfél éves kora körül kezdett el játszani vele. A másik 2 FP terméket nem ismerem, de ha ugyanazokat tudják, akkor nem érdemes megvenni. Ha teljesen más, akkor igen!
2010. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos korában kapta akkor nem érdekelte.Most viszont állandóan cipeli magával a lakásban.Nyomogataja, "táncolgat" ,nevetgél vele.Nagyon szereti.15 hónapos most
2010. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!