Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye egyenes lesz a háta?

Ugye egyenes lesz a háta?

Figyelt kérdés
Kisfiam hamarabb állt,mint ült.9 hónapos és egy napos volt mikor a járókájába kapaszkodva felállt;aztán innen kb. 1 hét alatt jutott el odáig,hogy állásból,guggolásal leereszkedett "ülésbe" :-).Most másfél héttel ezután a földön fekvésből feltolja magát "ülésbe",támaszkodik,hol a lába közt,hol maga mellett;néha nem is támaszkodik,de még nem stabil(imbolyog),és elég görbe háttal ül.Sosem erőltettem se az állás,se az ülést,nem támogattam ki,nem állítgattuk,mindent magától csinált.Kb mennyi idő kell,hogy szép tartással,stabilan üljön?
2010. ápr. 1. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is így csinált, előbb kúszott, mászott, majd felállt és megtanult ülni. Szerintem nem lesz gond, sok baba így csinálja.


10 hónapos kislány anyukája

2010. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
8 hós az unokahúgom és már rég rég ül egyedül,már rég mászik, már rég áll egyedül, már rég feláll-leül egyedül..
2010. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond a hátával, az én babóm 6 hónaposan lezdte a kúszást, és úgy, mit az első válaszolónál, eztán mászott, majd felállt és csak ezután ült le, majd tanulta meg magát mászásból hátra nyomva felültetni. És egyedül, de gondolom nálatok is így volt.


A második válaszoló pedig nagyon nem a kérdésre válaszolt.

2010. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!