Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Tittiritty kérdése:

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Segítenétek eldönteni, hogy megfelelő-e?


2010. ápr. 1. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen van...városba közlekedni tökéletes,boltokba elférsz stb..de ha már ut akadály van,akkor meg kell emelni stb,ha nagyobbak lennének a kerekei akkor azt mondanám h tökéletes választás,egyedül a kicsi kereke miatt nem annyira,meg nem mindegy mennyi idős babának szeretnéd?
2010. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy írtál. Most 4 hónapos a picim és jelenleg egy marha nagy, nehéz, nem bolygósítható kerekű, nem összecsukható...stb. kocsink van. Későbbre szeretnék egy olyan kocsit, amivel könnyebben lehet közlekedni. Bár szoktunk kicsit hepe-hupás földúton is menni. Szerinted akkor arra nem jó?

Egyébként azért érdeklődöm ennyire, mert túl olcsónak találom. Bár a pénztárcámnak most ez pont megfelelő:-)

2010. ápr. 1. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van,a blue szinü,én nagyon szeretem,nekem nem kicsik a kerekek sem,legalábbis,nagyobb mint az elözö babakocsinknak volt,nagyon könnyü,jó lehet irányitani,nagy a bevásárlórekesze,ami nagyon jó dolog szerintem,meg van rajta külön kis tároló rész is a kupolánál,meg kémlelöablak is,ami nekem nagyon fontos volt,mert az elözö babakocsinknak nem volt!Szóval én csak jó dolgokat tudok róla mondani!A babám is nagyon szeret benne lenni!Én nem bántam meg,h ezt választottuk!Mert imádom!:):):)

Te melyik szinüt nézted ki?

2010. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

9.42es vagyok,nálunk beton hepehupás utak vannak,és nekem azon is simán elmegy!:)

Igen olcsó,és a pénztárcának megfelel,mivel elég jól lehet dönteni a háttámláját,akár már most is tudnátok használni!Legalábbis mi is 4hótól használtuk,a doki nénink mondta,h az nem baj,ha nem teljesen vizszintesen fekszik benne,mondjuk az én babám utált hanyatt feküdni,csak egy kicsit megemelve volt jó neki,ö inkább hason szeret lenni,ugy is alszik!:)

2010. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,és mi itt is vettük a babaszafariba,nagyon aranyosak és segitökészek,csak mikor mi vettük akkor akciós volt,tehát még ettöl is olcsóbb volt,ez az elöbb lemaradt!:)
2010. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok,tényleg könnyen irányitható stb...ha ujra kellene babakocsit venni,akkor is ilyent vennék..pakolni is tudok bele,tehát sok jó tuéajdonsága van,nekem egyedül a kicsi kerék a negativum,de pont amiatt meg mindehol elfér:-)) fiam is szerette és a most 9 hós lányoma is már 2 hónapja abban tologatom
2010. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De jó!!!:-)))))

Akkor már meg is rendelem. Elvileg pár nap alatt kihozzák, ha van raktáron. Ocean-purple-t néztem ki. Olyan különleges színe van és uniszex:-) Örülök, hogy ilyen sok pozitívumot írtatok. Köszönöm szépen a segítségeteket!

Jahh...tegnapig akciós volt a Babaszafarin :-(

2010. ápr. 1. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:

A blue szinüs vagyok!

Nekem is tetszett az ocean purple,még szebb élöbe,mint a képen!

Igen március 31ig volt akciós,de még igy is jó áron van azért!

Majd ha megérkezik,és van kedved ird meg,h mit sóltál hozzá,és hogy tetszik neked,h vagy vele megelégedve!

Szép napot Nektek a picivel!

2010. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom, hogy milyen. Egyébként ez az oldal tök jó. Egy csomó mindent kinéztem, már csak egy kis pénz kellene hozzá:-))

Szép napot Nektek is!

2010. ápr. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!