Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki mást mond! Ti mikor...

Mindenki mást mond! Ti mikor vittétek ki először tavaszi babátokat sétálni?

Figyelt kérdés

Hétfőn szülök, a védőnő azt mondta, 4 hétig ne vigyük ki a gyereket egyáltalán.


A gyerekorvos azt mondta, nyugodtan vigyük el már a varratszedésre is, egy hétre rá, csak ne sétáljunk vele kilométereket, azt majd csak 2 hetes korában.


A kórházi neonatológus azt mondta, hogy az új kutatások alapján +15fokban már ki lehet vinni őket sétálni, bármikor, vigyük nyugodtan.


Ti mikor vittétek ki először sétálni, ha előtte szokott már levegőhöz erkélyen vagy gangon?



2016. márc. 4. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

És ez még csak az első, amire mindenki mást mond. Erről szól az egész gyereknevelés. De komolyan, én sem gondoltam volna, de mindenre mindenki mást mond.

A kérdésedre visszatérve: nekem őszi babám volt, és azt mondta a védőnő, mikor hazaértünk a kórházból, hogy akár már holnap kivihetem. Mondjuk szép napos idő volt. De azt mondta, hogy rossz időben is ki lehet, csak jól fel kell öltöztetni. Az én védőnőm nem parázza túl a dolgokat, én nem mertem még pár napig kivinni azért.

2016. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem az első:)) egyébként a barátnőm is hasonlót mesélt, ő kivitte már (30 fokban) az első napokban sétálni, a védőnő jött 2 hét múlva, mondta, hogy most már akkor esetleg tologathatja a körfolyosón...:))
2016. márc. 4. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A vedonod egy idiota.

Kulfoldon szultem, masnapmentunk haza, harmadnap vittuk a nagyot oviba, telen, ennyi.

Ha majd teso lesz akkor 4 hetig nem mozdultok ki???

Semmi baja nem lesz!!

2016. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyan októberi a gyerekem, de hőfokra ugyanaz. Másfél hetesen mentünk ki vele. Nyugodtan menjetek, ha nincs szakadó eső vagy hófúvás.
2016. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az időjárástól függ, meg a babakocsitól. Ha szép napos idő van, nincs orkánszerű szél, jól körbe tudod bugyolálni,árnyékolni tudsz neki, akkor pár naposan is kiviheted, egyre növelve a séta időtartamát.Vannak a szomszédban, akik így altatnak, álomba merül a kocsi monoton gurulásától a pici.
2016. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy hét után kivinném, de az fontos, hogy olyan helyre vigyed, ahol nincs sok ember, épp influenza szezon van... Kerülj néhány hétig minden helyet
2016. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6: szerencsére be vagyok oltva ellene, így a baba is fél éves koráig, de persze nem minden fajtája ellen, ez igaz.:)


egyébként több gyerek nem lesz, így erre nem kell gondolnom, hogy majd akkor hogy lesz, de sajnálom, hogy a védőnőnk össze-vissza beszél.:/

2016. márc. 4. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Február 25-én szültem, mácius 1-én mentünk haza, 6-án varratszedésre, de elötte már 10 perce kimentünk a kertbe, gyönyörü idő volt. Onnantól minden nap megyünk, 2 éve.
2016. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki rövid időre. Arra viszont figyelj hogy te eleinte ne ácsorogj vagy gyalogolj túl sokat, mert megnyúlhatnak a méh tartószalagjai.
2016. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Először akkor viszed ki, amikor hazaviszed a kórházból. Onnantól kezdve kiviheted, ha az idő megengedi, tiszta, napos időben. Csak ne rögtön órákra vidd sétálni, meg kell szoknia a levegőt.
2016. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!