Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a huncutság és a...

Hol van a huncutság és a értetlen/rosszaság határa? hol van az amikor már erőteljesebben kell mondanom neki, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés
Kislányom úgy érzem most feszegeti a határokat néha. 1 éves múlt (14 hónapos lesz)figyelni kell, mert most mindent leutánoz. 3 éves koráig alakul ki a jelleme. Néha úgy érzem át akar vágni a kishölgy :) néz rám folyamatosan, mondom neki, hog nem....neeeem......neeeeeemszabaaad..... és közben vigyorogva 4szerre is megérinit megfogja megütögeti stb.... ti hogy szoktattátok le ilyenekről illetve, hogy terelgettétek a jó irány felé?

2016. márc. 5. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

nálam ilyen nincs. na jó, a 6 évesemnél van, 1 évesnél nincs huncutság határa, pont azért amit te is írtál, most tudtátok letisztázni a határokat, később már nem.

én nagyon következetesen neveltem, amit nem lehetett azt soha nem lehetett. amit egyszer megengedtem, azt később is, akkor is végül beláttam, nem kellett volna :)

ezt a határt nagyon szigorúan betartattam és nem engedtem, hogy mondjuk vigyorogva de belenyúljon 4.szerre is a konnektorba, egyszer sem engedtem, elmondtam, hogy nem szabad, elhoztam onnan. ami veszélyes rá nézve azt elzártam, elkerítettem...

2016. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!