Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Filikid lábzsák babakocsiba?...

Filikid lábzsák babakocsiba? Most 4 hós a babám, overált nem szeretnék, viszont nem tudom, hogy tavasszal lehet e használni ezt a fajta Filikid bundazsákot?

Figyelt kérdés

Mi a jó választàs? A bundazsák sportkocsiba?

Tavasszal, ősszel és télen is szeretném használni, természetesen valtozó aláöltöztetéssel.

Megéri megvenni?


2016. márc. 6. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

egy percet nem fogsz már bundazsákot használni! most már felesleges, meleg van, semmi szükség megfőzni, se overál, se bundazsák nem kell.

télen meg már járni fog, nem tudod az overált bundazsákra cserélni mert ki ki fog szállni a babakocsiból, ráadásul ha visszaül, latyakos lesz a lába, így már nem tudod beletenni a lábzsákba, mert koszos lesz.

tudom nehéz elképzelni, de 1 évesen nem az a babakocsiban szunyókáló baba lesz mint most :D

2016. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És akkor tavaszra mit vegyek neki? Most meg azert huvos lesz par honapig.

Olyan nagy a babakocsi, eddig mózesben volt. Viszont siman csak overalba nem akarom betenni.

2016. márc. 6. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinőtte a mózest 4 hónaposan??

7 hónaposan, amikor 70 centi volt még a mózest használtuk.


A fillikid bundazsák vastag tavaszra. Az overál bőven megteszi, az is sok lesz hamarosan. Teríts takarót rá, ha gondolod.

2016. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós fiam van. Ha kimegyek vele akkor harisnya és nadrág van rajta, plusz egy takaró. Ráteszem a babakocsihoz tartozó rögzíthetõ takarót vagy mit(de csak mert jobban néz ki vele). Már overált és bundazsákot sem adok rá.
2016. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pár hónapig? atyagatya, mit adtál rá -10fokban ha 15-ben overált és bundazsákot?

azt tudod, hogy nem egészséges ennyire túlöltöztetni, ráadásul akkor fázik meg a baba, ha leizzad kint. azonkívül a csecsemőhalál kockázatát is nevelő, ne tegyél ilyet!


ahogy az utolsó írja, az a tavaszi öltöztet, egy polár plédet ráterítesz ha hideg a keze-tarkója.

2016. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a márka a van. Nem szeretem. Óriási. Nagyon kilóg a babakocsiból. Ilyen időben már nem is használom.
2016. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor mit adok rà, ha kint 5 fok van márciusban?

Akkor is csak egy plédet?


A -15 fokba nem vittem ki ......

2016. márc. 8. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel itt 6 fok volt. Hosszú ujjú body, pamutharisnya, overál, babakocsi vékony vízlepergetős takarója (mózesé, de ugyanilyen van a sportrészhez is lábzsák néven). Ennyi volt rajta. Nem fázott, jó meleg volt a teste, amikor visszaértünk.
2016. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!