Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha marhára fogzik a baba,...

Ha marhára fogzik a baba, egész nap vakar, szenved, éjjel többször kel, nem bír visszaalundni csak ha megszoptatom vagy akkorse, akkor adhatok neki nurofent? Meddig tart ez még?

Figyelt kérdés

Eddig is azt gondoltam hogy fogzott, de most nagyon bedurvult... ez jót jelent az áttörésre nézve? Mindjárt kijön? Fene tudja?


Adhatok neki nurofent? Meg az van ráírva ugye, hogy csak 3 napig, de ha csak éjjelre kapja akkor lehet tovább kicsit?


2016. márc. 7. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik adnak, ha nagyon szenved a kicsi. Van egy dentinox nevű gél, az is nagyon jó hatással van az ínyre.
2016. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet..Szerintem adj neki nyugodtan,,Én is adom, mikor már látom rajta hogy totál elviselhetetlenül fáj neki..Nekem sokszor még a szopitól sem nyugszik meg..Kb 2 naponta egyszer adok neki, általában elég sokáig hat..Az áttörés elött a legdurvább a helyzet nálunk..Ezt megelőzi egy hét nyűgösség..Ilyenkor nagyon szomorú vagyok, mert nem mosolyog, mindig nyűglödik, nehezen alszik..Sokszor napközben egyáltalán..Aztán a nurofen segít, akkor visszakapom a mosolygós, nyugodt babámat..Most áttört egy felső fog tehát kicsit nyugodtabb..éjszaka is alszik..A 3 nap a nurofen esetében akkor él ha 4 óránként adod, bár az túlzás szerintem..
2016. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Regáti ***** válasza:
Igen adhatsz neki! Rágokát hütsd le vagy fagyaszd és az jó neki kis időre! Én ha nagyon nyűgös adok viburcol kúpot az is jó fogzásra vagy bíró fent!
2016. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De és ti nappalra is adtok vagy csak éjszakára? (Köszi nagyon)
2016. márc. 7. 08:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált a Viburcol éjszakára nappali alvások előtt meg a Dentinox.

Nappalra nem adnék Nurofent de éjszakára igen ha ennyire kivan.

2016. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nurofent nem adnék,az gyógyszer. Màrmint betegségre. Itt inkàbb azért nyüglődnek mert viszket kellemetlen ég és rossz a közérzetük.


A viburcol kúp nagyon jó nekünk is bevàlt, ehhez vagy dentinox vagy dologel,ez utobbi természetes hatóanyagú. Mindkettő szuper. Ha elalvàskor adsz neki kúpot az is megnyugtatja éjjelre csak lehet kaki a mellékhatàs.

2016. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a homeopátiát nem veszem komolyan. Dentinoxunk van és használjuk is... de nem lehet akármennyiszer és nem sok haszna van.
2016. márc. 7. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem megbàntani akarlak, de pl ha nekem szenved a gyerekem akkor kb mindent kipróbàlok amit ajànlanak, amikor az ötleteim elfogytak,plàne ha màr odàig jutottam hogy egy névtelen fórumon kérek tanàcsot.
2016. márc. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem nem fogytak el az otleteim: nurofen pl egy a sok kozul. a homeopatia nem letezo "gyogytudomany". vizet amugyis adok neki, nem kell kup formajaban feltolnom a fenekebe. de mondom, koszi.
2016. márc. 8. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!