Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő bérlést vagy...

Légzésfigyelő bérlést vagy hordozható légzésfigyelő vásárlását választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A gyerekorvosnál lehet légzésfigyelőt bérelni, mindössze 3 ezer Ft-ért. A gond csak az, hogy mivel nem túl nagy a készlete, csak addig maradhat, míg egy másik babának szüksége nem lesz rá. Azt mondták, minimum 8 hónapos korig nálunk lehet, de ha úgy alakul, akkor akár másfél éves korig. Viszont én azt olvastam, hogy 1 éves korig érdemes használni.

Ami még a vásárlás ellen szól, hogy barátnőm kislányát egy éves korig 2 légzésfigyelő szolgálta ki, mert az első elromlott, azt mondták nem garanciális a hiba...


Ha vennénk légzésfigyelőt, akkor mobil légzésfigyelőt gondoltam, így nemcsak az ágyában tudna aludni a baba, meg havi egy hétvégét a messzebb élő szüleinknél vagy nagyszüleinknél szoktunk tölteni, oda ezt is könnyebb lenne vinni. Angelcare Snuza Go és Hero, illetve Respisense ditto készüléket néztem hordozhatóból.


34 hkm


2016. márc. 8. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be a csiptethető, nagyon mozgékony babám volt állandóan berisztott. A sima ágyba rakóst pedig úgy tettem el most a szekrénybe mahd két év után hogy még semmi baj, tehát nem kötelező elromlania.

Koraszülöttem van így mi kaptunk oktatást, ahol azt mondták 97 %ban éjszaka történik légzéskimaradás így mi főleg akkor használtuk..

2016. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!