Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan időszak a babáknál...

Van olyan időszak a babáknál amikor extrém módon lógnak az anyán?

Figyelt kérdés

Az enyém kilenc hónapos,eddig mindig fürdés után etetés ének stb.este leraktam,kijöttem a szobából és elaludt.

Most egyik napról a másikra,nem tudom letenni mert egyből ordítani kezd ahogy kijövök.

Ha átviszem a nagyágyba akkor meg vigyorog...


Mitől lehet ez?


2010. ápr. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy kötődési szakasz, vagy valami ilyesmi neve van, amikor nem tudja elviselni a gyerek, ha az anyja kimegy a szobából. A te babád korban már eléggé ott tart, úgyhogy ez természetes. Ha rögtön megnyugszik, amikor visszamész, akkor minden rendben van vele.
2010. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű előjött nála a szeparációs szorongás, ez azt jelenti, hogy most jött rá, hogy anya és ő nem egy és ugyanaz, és ha nem lát akkor sír. Pár hónap és elmúlik.
2010. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. ilyen korában kezdődött. Most 1 éves, és ott tartunk, hogy van olyan nap, amikor szinte egész nap fogni kell. Mostmár a nappali alvás sem működik, ringatnom kell, mert feláll az ágyban rögtön ahogy lefektetem. Eljátszik kb. 2 percig valamivel, aztán ha látja, hogy elmozdulok mellőle, jön utánam, bújik a lábamhoz. Szóval nem egyszerű ez az időszak, remélem jobb lesz később!
2010. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás :( 7 hónaposan kezdődött, mert kórházba kerültünk. Most 10 hónapos és hol van még a vége...

Már pisilni is úgy megyek ki, hogy ölemben a baba, és néz nagyokat, hogy mit művelek :D De el nem enged a világ minden kincséért sem.


Vagy ha leteszem ordít és lépeget utánam (vagy mászik, ha gyorsan kerülök messze tőle, na akkor térdállás és "rohan") Lassan már csak aludni is úgy hajlandó, hogy magam mellé veszem, aztán mikor totál kába be a kiságyba.

Főzni csak úgy tudok, ha a hátamra kötözöm. Persze élvezi.

2010. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!