Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy ül a 8 hónapos baba...

Ha úgy ül a 8 hónapos baba hogy a két behajlított lába között, trdelve kb, akkor úgy már szabad ültetni etetőszékbe?

Figyelt kérdés

Áll, meg így ül. De ha rendesen leültetem eldől hamar. A székben megül, dehát ott tud kapaszkodni, támaszkodni.

Baj vajon így, ha napi 2-3x ül egy kicsit amíg eszik?

Vagy ez már oké?


2016. márc. 15. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet(ne).

Gyógytornász szerint onnantól lehet ültetni, hogy ő maga támaszkodás nélkül stabilan ül.

Amikor még mászásból kidőlnek oldalra és a kezükkel támaszkodva ülnek, az se elég még.

Ahogy a tiéd "ül", az se megfelelő.


Inkább tedd a hordozóba! Döntött etetőszékben se lenne semmi baja. Derékszögben viszont még nem kellene.

2016. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hajjajj... Tényleg?
2016. márc. 15. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, jó amit az 1 ír- és még hozzátenném, hogy a feje nehéz a gerincoszlopának - azért nem üldögélnek sokáig - akkor érett meg a helyzet a függőleges testtartásra, amikor magától felveszi azt - ő jobban "tudja" mikor van ez, nem a naptártól függ.
2016. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
es az hogy all (kapaszkodva mar honapok ota) szinten nem teszi eleg erosse? koszi
2016. márc. 15. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
de,akkor már elég erős a gerincoszlopa, most már csak az ülőhelyzeti egyensúlyt kell megtalálnia - magától, mrg lsz az most már hamarosan
2016. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

najo:) akkor megis?

meghat semmikepp sem ultetnem sokat csak azt a par alkalmat amioor eszik... meg fogom azertkerdezni egy fejlesztotol. de addigis gondoltam erdeklodom

2016. márc. 15. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:

ez szerintem jó volt (de már azt hiszem, nincs) fel lehetett állítani etető helyzetre, ahol támaszkodva ült

[link]


de vedd a karodba, úgy etesd, amig biztosan nem ül magától, olyan jó buli az úgy is már csak hetek kérdése, - magadra szkafander, 1 m sugarú körben leterítve a padló

2016. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Etetésnél "ültesd" bele a hordozóba! Nekünk szuper volt, igaz, hogy félig fekszik benne, de nem terheli a gerincét és etetni is tudod! Vagy ajánlom, ha van ilyenetek, autós ülés, ami hintáztatós! Lehet, hogy nem voltam egyértelmű, de sajna nem tudom, hogy nevezik. Viszont nekünk ez is bevált!
2016. márc. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, és mielőtt jönnének az olyan válaszok hogy megkaptam a válaszokat akkor miért kérdezek, azért mert nem vagyok benne biztos természetesen, sem az igazatokban sem abban hogy tévednétek. Próbálom teljesen megvilágítani, meg hogy én mit is gondolnék.

Hogy igen, nem szabad ültetni a babát, én sose ültettem, egészen addig, amig már 2 hónapja állt és végre megült a két behajlított lába között. És csak kérdezem hogy ez végülis nem ugyanaz-e, csak az egyensúlyát segíti oldalt a lábaival? Nagyon erős baba, egész nap áll, mászik. De persze nem tudom, nyilván azért kérdeztem mert be vagyok tojva hogy ártok vele hogy beültetem a székbe. Csak közben amióta megszületett azt vártam hogy üljön:)

2016. márc. 16. 07:52
 10/12 A kérdező kommentje:
na, ma elvileg kapok profi velemenyt.
2016. márc. 16. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!